النتائج 1 إلى 1 من 1

الموضوع: خبری عظیم برای تمام جهانیان

هذا أحد المواقع الثانوية الخاصة بتبليغ دعوة الإمام المهدي المنتظر ناصر محمد اليماني والتي لا تتضمن أية أقسام خاصة ولا رسائل ولا عضويات وبالتالي لا يمكن المشاركة فيها ولا استرجاع الحسابات المفقودة عبرها، يوجد هنا فقط موسوعة البيانات مع الترجمة لبعضها إلى مختلف اللغات، ولا يتواجد الإمام المهدي إلا في الموقع الرسمي الوحيد منتديات البشرى الإسلامية والنبإ العظيم، وهناك يمكنكم التسجيل والمشاركة والمراسلة الخاصة وأهلاً وسهلاً بكم.

مصدر الموضوع
 1. مصدر المشاركة
  امام مهدي ناصر محمد اليماني
  10 - ذو الحجة - 1442 هـ
  20 - 07 - 2021 مـ
  ۲۹- تیر-۱۴۰۰ه. ش.
  12:01 عصر
  ( حسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

  [ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
  https://bushra-islamia.com/showthread.php?p=355989
  ____________

  خبری عظیم برای تمام جهانیان

  بسم الله الرحمن الرحیم؛ از خلیفه خدا، امام مهدی، از انسانی که خداوند بیان فراگیر و جامع قرآن را به او آموخته است بر عالمیان؛ خداوند را به شهادت می‌گیرم و شاهد بودن خداوند کافی است؛ دنیایتان به آخر رسیده و آخرتتان فرارسیده و نوبت حسابتان نزدیک شده‌است و شما غافلانه از پیروی از این قرآن عظیم روگردان هستید، چه مسلمانان و نصارا و یهودیان و چه تمام کسانی که نسبت به پروردگار جهان ملحد هستند و همچنین تمام مردم جهان، مگر کسی که پروردگارم به او رحم کند.
  پروردگارم به من فرمان داده تا به شما خبر دهم بنگرید که در اطراف کره زمینتان چه می‌گذرد تا بدانید که
  اجلتان واقعاً و به حق نزدیک شده‌است و شما غافلانه از آن رو می‌گردانید و این به علت نزدیکی بیش از پیش سیاره سقر است. خواهید دید که خورشید به دلیل نزدیک شدن سیاره عذاب تحت تاثیر قرار گرفته و از صدای خشم و خروشی هولناک، رنج می‌برد. سقر به پشت خورشیدتان رسیده‌است و در آستانه این است که به صورت ناگهانی از جنوبِ خورشید و زمین بر شما طلوع کند.
  پس به سخنان حقی که خواهم گفت، گوش داده و توجه نمایید و لعنت خداوند بر دروغگویان باد:
  زمانی که به صورت ناگهانی از جنوب زمینتان طلوع کند، سقر را خواهید دید. با اینکه سیاره سقر از بین زمین و پایین خورشید، از جهت جنوب خورشید و زمین و از فاصله دوری از زمینتان می‌گذرد، ولی در حین طلوع، به علت قطر زیادش، تمام افق جنوبی را می‌پوشاند و قطر آن، سمت جنوبی فضا [یِ زمین] را مسدود کرده و با توصیفی بسیار دقیق، از دورترین نقطه جنوب شرقی تا دورترین نقطه جنوب غربی را می‌پوشاند و در‌حال عبور از فضای سیاره‌ شما، شراره‌ها و گدازه‌هایی به بزرگی کاخ پرتاب می‌کند که از جنس خاکِ گوگردی و مس زرد هستند؛ عناصری که توسط خداوند برای مجرمان مجهز و آماده شده‌اند. در اول کار [شراره‌ها] به بزرگی کاخ‌های بلند و سر به فلک، پرتاب می‌شوند، سپس پخش و منتشر شده و به صورت شهاب‌هایی شبیه بمب‌های خوشه‌ای درمی‌آیند که از غلاف جوی عبور کرده و بارانی از آتش و مس گداخته [بر سر زمین] می‌بارند که راهی برای گریز از آنها نیست!!!
  به خداوند واحد قهار قسم می‌خورم که برایتان شعر نخوانده و به ناحق داستان‌سرایی نمی‌کنم. بلکه این خبری است که در آیات محکم ذکر، قرآن عظیم، آمده‌است و این وعده خداوند است؛ خداوندی که خلف وعده نمی‌کند. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  {خُلِقَ الْإِنسَانُ مِنْ عَجَلٍ ۚ سَأُرِيكُمْ آيَاتِي فَلَا تَسْتَعْجِلُونِ ‎﴿٣٧﴾‏ وَيَقُولُونَ مَتَىٰ هَٰذَا الْوَعْدُ إِن كُنتُمْ صَادِقِينَ ‎﴿٣٨﴾‏ لَوْ يَعْلَمُ الَّذِينَ كَفَرُوا حِينَ لَا يَكُفُّونَ عَن وُجُوهِهِمُ النَّارَ وَلَا عَن ظُهُورِهِمْ وَلَا هُمْ يُنصَرُونَ ‎﴿٣٩﴾‏ بَلْ تَأْتِيهِم بَغْتَةً فَتَبْهَتُهُمْ فَلَا يَسْتَطِيعُونَ رَدَّهَا وَلَا هُمْ يُنظَرُونَ ‎﴿٤٠﴾‏} صدق الله العظيم [سورة الأنبياء].
  {انسان از عجله آفریده شده؛ ولی عجله نکنید؛ آیاتم را به شما نشان خواهم داد! (۳۷) آنها می‌گویند: «اگر راست می‌گویید، این وعده کی فرا می‌رسد؟!» (۳۸) ولی اگر کافران می‌دانستند زمانی که [فرا می‌رسد] نمی‌توانند شعله‌های آتش را از صورت و از پشت‌های خود دور کنند، و هیچ کس آنان را یاری نمی‌کند (۳۹) به‌طور ناگهانی به سراغشان می‌آید و مبهوتشان می‌کند؛ آن‌چنان که توانایی دفع آن را ندارند، و به آنها مهلت داده نمی‌شود! (۴۰)}
  از صد و چهل و چهار هزار دقیقه پیش [از ستون ششم حساب، که شما اطلاعی از آن ندارید و نزدیک است تا به پایان برسد] چقدر به شما هشدار دادم؛ شاید انصار با عجله به سراغ محاسباتی بشتابند که باعث به فتنه افتادن خود و نزدیکانشان شوند، اما هیهات، هیهات، از آنها سر در نخواهید آورد، مگر کسی که خداوند علم کتاب را به او عطا نموده، آن را به شما و مردم جهان بیاموزد؛ انسانی که خداوند رحمان دانش بیان جامع قرآن را به او آموخته ‌است. اطلاع من از این [حساب] بر اساس ارقام آیات قرآن [که خداوند برهانی برای آن نازل نفرموده] نیست؛ بلکه من از کلماتی که در آیات قرآن عظیم آمده‌اند، از این امر باخبر هستم. و خداوند را به شهادت می‌گیرم و شاهد بودن خدا کافی است که امام مهدی ناصر محمد یمانی، وحی جدیدی ندارد، بلکه بیان جامع کتابی نزد اوست که ذکر شما و ذکر پیشینیان شماست. و تنها شرطی که من برای تمام بشریت دارم این است که بر اساس کتاب خداوند، قرآن عظیم، حکمیت شود؛ کتابی که خداوند ذکر شما و پیشینیان شما را در آن جمع نموده و آن را به زبان عربی مبین ترجمه کرده‌است. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  {أَمِ اتَّخَذُوا مِن دُونِهِ آلِهَةً ۖ قُلْ هَاتُوا بُرْهَانَكُمْ ۖ هَٰذَا ذِكْرُ مَن مَّعِيَ وَذِكْرُ مَن قَبْلِي ۗ بَلْ أَكْثَرُهُمْ لَا يَعْلَمُونَ الْحَقَّ ۖ فَهُم مُّعْرِضُونَ ‎﴿٢٤﴾} صدق الله العظيم [سورة الأنبياء].
  {آیا آنها به‌جاى خداوند [یکتا] خدایان دیگرى گرفته‌اند؟ بگو: «دلیلتان را بیاورید! این [قرآن] ذکر کسانی است که با من‌ [هم عصر من] هستند و ذکر کسانى است که پیش از من بوده‌اند» امّا بیشتر مردم، حقّ را نمى‌دانند، پس [از آن] روى‌گردانند. (۲۴)}
  ای مردم، به سخنان حقی که به شما می گویم گوش داده و توجه کنید:
  بشارت داده شده‌است که خداوند، انسانی را بر می‌انگیزد که بیان تمام آیات کتاب را به او تعلیم خواهد داد، آیاتی که خداوند رسولان کتاب را از بیان آنها معاف کرده‌است. خداوند به رسولان کتاب خبر داده‌‌است، انسانی که مکلّف به بیان این آیات برای مردم جهان است، در آخرالزمان و در زمان امت ذکر شده در کتاب برانگیخته خواهد شد و او خلیفه خدا مهدی است که شما در مورد او دچار اختلاف هستید. همانا که تمام رسولان خدا که کتاب آورده‌اند، به مردمشان خبر داده و آنها را از دشمنشان، شیطانِ رانده‌شده، برحذر داشته و بشارت برانگیخته شدن انسانی را داده‌اند که خداوند علم کتاب را به او عطا خواهد کرد. این برهانِ خلیفه خدا بر جهانیان است تا او آیاتی را برای مردم جهان تبیین و روشن کند که خداوند امت‌های پیشین را از سؤال کردن درباره آنها نهی کرده‌بود. خداوند به امت‌های پیشین فرمان داده‌بود از رسولانشان درباره این آیات سؤال نکنند تا بعد از ایمان آوردن، گرفتار فتنه نشوند. اگر خداوند بیان آن را به رسولانش می‌آموخت، به علت نداشتن اطلاعات علمی، از نظر عقلی برای مردم سنگین بود و به آن ایمان نیاورده و کافر می‌شدند و بعد از ایمان آوردن، به کفر بازمی‌گشتند. رسولان کتاب از هر دو جنس [انس و جن] به مردمشان خبر دادند که خداوند مردی از صالحان را بر می‌انگیزد که علم کتاب به او عنایت می‌شود، تا این آیات را بیان کند. این تحدی خدا برای امتِ ذکر شده [الأُمّة المعدودة] است که در آخر الزمان علم به آنان داده شده و خداوند علومی را در اختیار آنان قرار می‌دهد که به امت‌های پیشین داده نشده‌است و خداوند با همین علومی که به آنان داده می‌شود، آنها را امتحان کرده و گرفتار فتنه می‌کند تا جایی که بنده علوم طبیعی فیزیکی می‌شوند و فراموش می‌کنند که این خداوند سبحان است که قوانین طبیعی عالم وجود و اقلیم را وضع کرده‌است. خداوند انسان موعود را برمی‌انگیزد که علم تمام کتاب [و نه بخشی از آن] را به او عطا می‌کند.
  علم کامل کتاب به او عطا می‌شود و به این ترتیب خداوند با او تمام مردم عالم را به مبارزه و تحدی می‌خواند، کسی که در ملکوت، از نظر درجه علمی بعد از خداوند سبحان قرار دارد.
  ای مردم عالم! موضوع کسی که ادعا می‌کند مهدی منتظر است، امری ساده نیست، چون او مکلف به [بیان] تمام کتاب است، بیان آیاتی از کتاب که خداوند اقوامِ رسولانِ پیشین را از سؤال در مورد آنها نهی کرده‌بود تا مبادا بیان آنها برایشان خوشایند نبوده و نسبت به آن کافر شوند و خداوند نیز قلبشان را به انحراف بکشاند و تنگ گرداند. برای همین خداوند تعالی می‌فرماید:
  {يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا لَا تَسْأَلُوا عَنْ أَشْيَاءَ إِن تُبْدَ لَكُمْ تَسُؤْكُمْ وَإِن تَسْأَلُوا عَنْهَا حِينَ يُنَزَّلُ الْقُرْآنُ تُبْدَ لَكُمْ عَفَا اللَّهُ عَنْهَا ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ حَلِيمٌ ‎﴿١٠١﴾‏ قَدْ سَأَلَهَا قَوْمٌ مِّن قَبْلِكُمْ ثُمَّ أَصْبَحُوا بِهَا كَافِرِينَ ‎﴿١٠٢﴾‏} صدق الله العظيم [سورة المائدة].
  {اى کسانى که ایمان آورده‌اید! از امورى که اگر برایتان آشکار شود، ناراحتتان مى‌کند، نپرسید. و اگر هنگام نزول قرآن از آنها سؤال کنید، برایتان روشن مى‌شود. خداوند از سؤال‌هاى نابه‌جاى شما گذشت و خدا آمرزنده بردبار است. (۱۰۱) [از این‌گونه سؤال‌ها] گروهى از پیشینیان نیز پرسیدند و نسبت به آن کافر شدند. (۱۰۲)}
  برای همین محمد رسول الله، به فرمان خداوند، اعلان کرد هرکس به رسالت قرآن عظیمی که آورده است، کافر شود، بداند که خداوند بشارت داده‌است انسانی را برخواهد انگیخت که بیان جامع کتاب خدا، قرآن عظیم، به او عطا می‌گردد. این انسان، تحدی خداوند در برابر تمام عالمیان است و برای همه جهانیان، حجت اقامه خواهد کرد. هرکس منکر هر یک از آیات علمی شود، خداوند این انسان را بر او مهیمن کرده و او در تمام موارد اختلاف، بر آنان مهیمن و پیروز است. این امر محدود به مسائل فقهی نیست، بلکه دانشمندان علم طب در مورد آنچه که کرونا می‌نامند، دچار اختلاف می‌شوند، همچنین در مورد علوم فیزیک طبیعی و جهان هستی و دلیل آنچه بلایای آب‌وهوایی می‌نامند و خلیفه خدا مهدی ناصر محمد یمانی در مورد اختلافات آنها، سخن نهایی را بیان خواهد کرد، با این شرط که واقعی بودن هر چه را که به آنان یاد می‌دهد، در عالم حقیقی با دقت بسیار زیاد و عاری از خطا خواهند یافت، درست مثل ۱+۱ که بدون هیچ شک و تردیدی می‌شود ۲.
  من حکم میان شما را از خودم نمی‌آورم، شرط راستین من با شما این است که حکم از آیات محکم قرآن عظیمی آورده خواهد شد که بر آخرین نبی و رسول خدا، نبیّ امیّ، محمد رسول الله صلى الله عليه وسلم، نازل شده‌است.
  برای همین خداوند به رسولش فرمان داد تا هرکسی را که قرآن عظیم را انکار می‌کند، با خداوند و خلیفه خدا مهدی به تحدی بکشد، انسانی که خداوند علم کتاب را به او عطا خواهد کرد و او با علم و منطق فیزیکی از آیات محکم قرآن عظیم در برابر همه آنان حجت خواهد آورد.
  ای کسانی که قرآن عظیم را تکذیب می‌کنید! زمان مقدر برای وقوع تحدی خداوند عزیز و حمید فرارسیده‌است، قرآنی که بر محمد رسول الله و برای تمام مردم نازل شد. پاسخ هر کسی که محمد رسول الله و قرآن عظیم را تکذیب کند، در این فرموده خداوند تعالی آمده‌است:
  {وَيَقُولُ الَّذِينَ كَفَرُوا لَسْتَ مُرْسَلًا ۚ قُلْ كَفَىٰ بِاللَّهِ شَهِيدًا بَيْنِي وَبَيْنَكُمْ وَمَنْ عِندَهُ عِلْمُ الْكِتَابِ ‎﴿٤٣﴾} صدق الله العظيم [سورة الرعد].
  {و کسانى که کفر ورزیدند، می‌گویند: «تو فرستاده [خدا] نیستى!» بگو: «گواهى خدا و کسى که علم کتاب نزد اوست، میان من و شما کافى است.» (۴۳)}
  این برهانِ حقِّ خداوند، در مورد چگونگیِ شناختنِ خلیفه خدا، مهدی، ناصر و یاور محمد صلی الله علیه و آله سلم است:
  او تواناترین فرد در بیان حق قرآن، در تمام عرصه‌های فقهی و علوم فیزیکی است.
  ای رهبران نادان بشریت! نظریه «گرمایش زمین در اثر پدیده گلخانه‌ای» پوچ خواهد شد و خداوند برای آن برهانی نازل نفرموده‌است. برایتان روشن خواهد شد علت آنچه که شما تغییرات آب‌وهوایی و اقلیمی می‌نامید، نزدیک شدن سیاره عذاب است که در فواصل زمانی به سراغ بشریت می‌آید [اللواحة للبشر]. از افق جنوبی کره زمین پدیدار شده و طلوع کرده و از بین خورشید و زمین می‌گذرد. پس [بی جهت] صنایع خود را تعطیل و رزق خود را قطع نکنید. پیش از اینکه وحشت تغییرات اقلیمی شما را فرا گیرد، به حق فتوا داده بودیم دلیل آن، چیزی که دانشمندان اقلیم‌شناسی و خلقت جهان هستی گمان می‌کنند، یعنی گاز کربنیک حاصل از صنایع بشری نیست؛ به خداوند واحد قهار قسم می‌خورم به زودی تمام نظریه‌های بوم‌شناسان و دانشمندان نجوم و دانشمندان اقلیم‌شناسی پوچ خواهد شد.
  فتوای خلیفه خدا، مهدی ناصر محمد یمانی، که از حدود شانزده سال پیش داده شده‌است، هیچ تناقضی نداشته و نخواهد داشت و تمام این وقایع به علت تأثیرات از راه دور سیاره عذاب است.این سیاره بیش از پیش نزدیک شده‌است و هر چقدر که به زمین شما نزدیک‌تر می‌شود، به دلیل تأثیرات این سیاره بر زمین و خورشید و ماه، شدت جنگِ اقلیمیِ خداوند بیشتر می‌شود و من راست می‌گویم و شما خواهید دانست.
  به اطراف خود در زمین و آسمان بنگرید، آیا چیزی که به کره زمین نزدیک شود، پیدا نمی‌کنید؟ اجلتان نزدیک شده‌است و شما از غفلت بیدار نمی‌شوید و به دعوت دعوتگر الهی و خلیفه خدا مهدی ناصر محمد یمانی پاسخ نمی‌دهید.
  این آخرین هشدار است:
  اگر به آسمان و زمین اطرافتان نگاه کنید، خواهید دید آنچه که بر روی خورشید و ماه و زمین و سایر اجرام آسمانی اثر گذاشته‌است، سیاره سقر است که از راه دور آمده و در حال نزدیک شدن است؛ این سیاره در حال رسیدن است و اجلتان نزدیک شده‌است. فرمان خداوند را اجرا کرده و با دیدِ علمی، به حقیقت نزدیک شدن سیاره عذاب بنگرید. اگر بعد از آنکه خداوند با عذاب نزدیک‌تر و خفیف‌تر به واسطه لشکریان مخفی خود [آنچه که کرونا می‌نامید، درحالی‌که کرونا نیست] شما را عذاب کرد و تصدیق نکردید، اجلتان نزدیک شده است.
  ای فرزندان آدم! خداوند شما را از جایی گرفتار کرد که از آن خبر ندارید، با ویروس «بعوضه خون» که منشأ آن را نمی‌دانید. این عذاب خفیف‌تر خداوند است تا شاید به درگاه خداوند روی آورده و از گمراهی خود بازگشته و از خدا و خلیفه او اطاعت کرده و پیرو دعوتگر حق الهی گردید.
  خداوند با لشکر جدید و بسیار نیرومندتر خود، تمام واکسن‌های شما را باطل خواهد کرد و سپس واکسن‌ها باعث اندوه و حسرت و نگرانیتان خواهند شد و به هیچ کارتان نخواهند آمد. و سیاره سقر که به زمینتان نزدیک می‌شود، سخت‌تر و تلخ‌تر است. نصیحتی که می‌کنم از جانب خودم نیست، بلکه این نصیحت را در فرموده خداوند تعالی پیدا می‌کنید:
  {وَالَّذِينَ كَذَّبُوا بِآيَاتِنَا سَنَسْتَدْرِجُهُم مِّنْ حَيْثُ لَا يَعْلَمُونَ ‎﴿١٨٢﴾‏ وَأُمْلِي لَهُمْ ۚ إِنَّ كَيْدِي مَتِينٌ ‎﴿١٨٣﴾‏ أَوَلَمْ يَتَفَكَّرُوا ۗ مَا بِصَاحِبِهِم مِّن جِنَّةٍ ۚ إِنْ هُوَ إِلَّا نَذِيرٌ مُّبِينٌ ‎﴿١٨٤﴾‏ أَوَلَمْ يَنظُرُوا فِي مَلَكُوتِ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ وَمَا خَلَقَ اللَّهُ مِن شَيْءٍ وَأَنْ عَسَىٰ أَن يَكُونَ قَدِ اقْتَرَبَ أَجَلُهُمْ ۖ فَبِأَيِّ حَدِيثٍ بَعْدَهُ يُؤْمِنُونَ ‎﴿١٨٥﴾‏ مَن يُضْلِلِ اللَّهُ فَلَا هَادِيَ لَهُ ۚ وَيَذَرُهُمْ فِي طُغْيَانِهِمْ يَعْمَهُونَ ‎﴿١٨٦﴾‏} صدق الله العظيم [سورة الأعراف]
  {و كسانى كه آيات ما را تكذيب كردند، اندك اندك، از جايى كه خود نفهمند به دامشان مى‌كشيم (۱۸۲) و به آنها فرصت مى‌دهم، كه مكر و تدبير من بسى محكم است (۱۸۳) آیا آنان فکر نکردند که همنشین آنان، هیچ‌گونه جنون ندارد؟ او جز هشداردهنده‌اى آشکار نیست. (۱۸۴) آیا در ملکوتِ آسمان‌ها و زمین و هر چه خدا آفریده، به دقّت نمى‌نگرند و این که شاید زمان اجل آنان نزدیک شده باشد؟ پس بعد از این [آیات روشن]، به کدام سخن، ایمان خواهند آورد؟ (۱۸۵) هر که را خداوند، گمراه کند، براى او هیچ هدایتگرى نیست، و آنان را در سرکشى و طغیانشان رها مى‌کند تا سرگردان شوند. (۱۸۶)}
  و تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  {فَذَرْنِي وَمَن يُكَذِّبُ بِهَٰذَا الْحَدِيثِ ۖ سَنَسْتَدْرِجُهُم مِّنْ حَيْثُ لَا يَعْلَمُونَ ‎﴿٤٤﴾‏ وَأُمْلِي لَهُمْ ۚ إِنَّ كَيْدِي مَتِينٌ ‎﴿٤٥﴾} صدق الله العظيم [سورة القلم].
  {اکنون مرا با آنها که این سخن را تکذیب می‌کنند واگذار! ما آنان را از آنجا که نمی‌دانند به تدریج به سوی عذاب پیش می‌بریم. (۴۴) و به آنان مهلت مى‌دهیم؛ چرا که نقشه‌های من محکم و دقیق است! (۴۵)}
  خداوندا ابلاغ کردم، خدایا شاهد باش و [خدا را بر] انصار شاهد می‌گیرم، آنان که شاهدان تبلیغ بر مردم عالم هستند، پس در امر تبلیغ کوتاهی نکرده و سستی به خرج نداده و خسته نشوید.
  ای انصار پیشگام برگزیده، ای جماعت مسلمانان و تمام حق‌جویان عالم! عید بر شما مبارک باد و تا یوم الدین بر مسیر حق ثابت قدم باشید.
  وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ لله ربّ العالمين..
  خليفة الله على العالمين الإمام المهديّ ناصر محمّد اليمانيّ

  ======== اقتباس =========

  اقتباس المشاركة: 356026 من الموضوع: يا معشرَ العالمين إليكُم هذا النّبأ العظيم

  الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني
  10 - ذو الحجة - 1442 هـ
  20 - 07 - 2021 مـ
  12:01 مساءً
  ( حسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

  [ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
  https://bushra-islamia.com/showthread.php?p=355989
  ____________


  يا معشرَ العالمين، إليكُم هذا النّبأ العظيم ..

  بسم الله الرحمن الرحيم، مِن خليفة الله على العالمين الإمام المهديّ الإنسان الذي علّمه الله البيان الشامل للقرآن ..
  أُشهد الله وكفى بالله شهيدًا أنّها انتهت دُنياكم وجاءت آخرتكم واقترب حسابكم وأنتم في غفلةٍ مُعرِضون عن اتّباع هذا القرآن العظيم على حدٍّ سواء المسلمين أو النّصارى أو اليهود وكافّة المُلحدين بربّ العالمين والنّاس أجمعين إلاّ من رحم ربّي.

  فقد أمرني ربيّ أن أُنبّئكم أن تنظروا إلى ما يجري من حول أرضكم كي تعلموا
  أنّه حقًّا اقترب أجلُكم وأنتم في غفلةٍ مُعرِضون بسبب اقترابِ كوكب العذاب سقر أكثر وأكثر، فسوف تَجدون شَمسكم تُعاني من التّغيّظ والَزّفير بسبب اقتراب كوكب العذاب سقر، فقد صارت من خلف شمسكم وأوشكت أن تشرق عليكم بغتةً من جنوب الشمس والأرض، فاسمعوا وعوا ما سوف نقوله لكم بالحقّ وأنَّ لعنة الله على الكاذبين: فسوف ترونها حين تُشرِق عليكم بغتةً من جنوب الأرض! ورَغم أنَّها سوف تمُرّ بعيدًا عن أرضكم؛ بين أرضكم ودون الشمس من جهة الجنوب الشمسيّ والأرضيّ، ولكن من ضخامة قُطر كوكب سقر سوف تحجب أُفُق الجنوب حين شروقها؛ فسوف يَسد قُطر كوكب سقر جهة الجنوب الفضائيّة وبدقّةٍ متناهيةٍ في الوصف سوف تحجب الفضاء الجنوبي من أقصى الجنوب الشرقيّ إلى أقصى الجنوب الغربيّ عابرةً في فضاء كوكبكم ترمي بشررٍ كالقصر من طينة الكبريت والنحاس الأصفر؛ عناصر مُسوّمة عند ربك للمجرمين، تُطلِق بادئ الأمر كُتَلًا كمثل حجم القَصر المَشيد ثم تتناثر إلى شُهُبٍ كأنّها قنابل عنقوديّة فتخترق الغلاف الجويّ مطرًا من نارٍ ونحاس، فأين المفر؟؟!

  وأقسم بالله الواحد القهّار أنّي لا أتغنَّى لكم بالشعر ولا مُبالغٌ بغير الحقّ بالنثر بل هذا الخبر في مُحكَم الذِّكر القرآن العظيم، وعد الله إنّ الله لا يُخلف الميعاد، تصديقًا لقولِ الله تعالى:
  { خُلِقَ الْإِنسَانُ مِنْ عَجَلٍ ۚ سَأُرِيكُمْ آيَاتِي فَلَا تَسْتَعْجِلُونِ ‎﴿٣٧﴾‏ وَيَقُولُونَ مَتَىٰ هَٰذَا الْوَعْدُ إِن كُنتُمْ صَادِقِينَ ‎﴿٣٨﴾‏ لَوْ يَعْلَمُ الَّذِينَ كَفَرُوا حِينَ لَا يَكُفُّونَ عَن وُجُوهِهِمُ النَّارَ وَلَا عَن ظُهُورِهِمْ وَلَا هُمْ يُنصَرُونَ ‎﴿٣٩﴾‏ بَلْ تَأْتِيهِم بَغْتَةً فَتَبْهَتُهُمْ فَلَا يَسْتَطِيعُونَ رَدَّهَا وَلَا هُمْ يُنظَرُونَ ‎﴿٤٠﴾‏ } صدق الله العظيم [ سورة الأنبياء ].

  فَلَكَم أنذرتُكم منذ مائة وأربعة وأربعين ألف دقيقة مِمّا لا تعلمون من خانة السِتّ وأوشكت أن تنقضي، وربَما الأنصار يهرعون للحساب لفتنة أنفسهم وأهليهم، هيهات هيهات أن تعلموا حتى يُعَلِّمكُم والعالمين مَن آتاه الله علم الكتاب؛ ذلكم الإنسان الذي يعلّمه الرحمن البيان الشامل للقرآن، وليس بعلم أرقام آيات القرآن الذي ما أنزل الله بها من سلطان بل أعلم بآيات من كلماتِ القرآن العظيم، وأُشهِد الله وكفى بالله شهيدًا أنّه ليس لدى الإمام المهديّ ناصر محمّد اليمانيّ وحيٌ جديد؛ بل البيان الشّامل لذِكركم وذِكر من كان قبلكم، وليس لي غير شرطٍ واحدٍ على كافّة البشر هو: الاحتكام إلى كتاب الله القرآن العظيم الذي جَمع الله فيه ذِكركم وذِكر مَن كان قبلكم وترجَمهُ اللهُ إلى لسانٍ عربيٍّ مُبين تصديقًا لقول الله تعالى:
  { أَمِ اتَّخَذُوا مِن دُونِهِ آلِهَةً ۖ قُلْ هَاتُوا بُرْهَانَكُمْ ۖ هَٰذَا ذِكْرُ مَن مَّعِيَ وَذِكْرُ مَن قَبْلِي ۗ بَلْ أَكْثَرُهُمْ لَا يَعْلَمُونَ الْحَقَّ ۖ فَهُم مُّعْرِضُونَ ‎﴿٢٤﴾ ‏} صدق الله العظيم [ سورة الأنبياء ].

  ويا أيّها الناسُ، اسمعوا واعقِلوا ما سوف أقوله لكم بالحقّ: إنّ بُشرى بعث الإنسان الذي يُعَلِّمه الله بيان كافّة آيات الكتاب التي عفى الله رسل الكتاب عن بيانها وعلّم الله رسل الكتاب أنّ المُكلَّف ببيانها للعالمين الإنسان الذي يبعثه الله في آخر الزمان في الأمّة المعدودة في الكتاب؛ ذلكم خليفة الله المهديّ الذي فيه تختلفون، ألا وأنّ كافّة رُسل الله بالكتاب أخبروا أقوامهم فحذّروهم من عدوّهم الشيطان الرجيم وبشّروهم ببعث الإنسان الذي يؤتيه الله عِلم الكتاب؛ ذلكم هو برهان خليفة الله على العالمين وذلك حتى يُبيّن للعالمين الآيات التي نهى الله الأمم الأولى أن يَسألوا عنها رسلهم حتى لا تسوؤُهم من بعد إيمانهم فتكون السّبب في فتنتهم؛ كونها سوف تَكبُر على عقولهم نظرًا لجهلهم العلميّ عنها ثم لا يُؤمنون بها لو عَلَّم الله رسله ببيانها ثم يكفروا بها فيرتدّوا بعد إيمانهم كافرين، فأخبروا أقوامهم ( رسل الكتاب من الثّقلين ) أنّ تلك الآيات سيبعث الله بها رجلًا من الصالحين يؤتيه الله علم الكتاب تحدٍّ مِن ربِّ العالمين في الأُمّة المعدودة ذاتِ العلوم ( آخر الزمان ) أحاطهم الله مِن العلوم بما لم يُحِط به كافّة الأمم الأولى فَفَتنهم الله بما عَلّمهم فأصبحوا عبيد الطبيعة الفيزيائية ونَسوا الله الذي وضع فيزياء الطبيعة للكون والمناخ ( سُبحانه )،
  فبعَث الله الإنسان الموعود الذي يؤتيه الله علم الكتاب وليس عِلمًا من الكتاب! بل عِلم الكتاب وكفى به تحدّيًا مِن الله للعالمين؛ ( مِن بعد الله في درجته العلميّة بِمَلكوت الله سبحانه ).

  ويا معشر العالمين، ليست مسألة مَن يَدَّعي شخصيّة المهديّ المنتظر بالأمر السّهل، كونه مُكَلَّفًا (بعلمِ الكتاب) ببيان آيات الكتاب التي نهى الله أقوام الرُّسل أن يسألوا عنها حتى لا تسوؤهم فيكون بيانها سبب فِتنتهم وشكّهم في رسل الله فيكفروا بها ثم يُزيغ الله قلوبهم، ولذلك قال الله تعالى:
  { يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا لَا تَسْأَلُوا عَنْ أَشْيَاءَ إِن تُبْدَ لَكُمْ تَسُؤْكُمْ وَإِن تَسْأَلُوا عَنْهَا حِينَ يُنَزَّلُ الْقُرْآنُ تُبْدَ لَكُمْ عَفَا اللَّهُ عَنْهَا ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ حَلِيمٌ ‎﴿١٠١﴾‏ قَدْ سَأَلَهَا قَوْمٌ مِّن قَبْلِكُمْ ثُمَّ أَصْبَحُوا بِهَا كَافِرِينَ ‎﴿١٠٢﴾‏ } صدق الله العظيم [ سورة المائدة ].

  ولذلك أعلَن محمّدٌ رسول الله (بأمرٍ من الله) أنّه مَن كَفَر برسالة القرآن العظيم الذي جاء به أن يُبشِر بالتحدّي من الله ببعث الإنسانِ الذي يُعلّمه الله البيان الشامل لكتاب الله القرآن العظيم فيقيم الحُجّة على العالمين؛ على من أنكر أيّ شيءٍ من الآيات العلميّة فيجعلُه الله المُهيمن على العالمين بعلمه فيما كانوا فيه يختلفون، وليس في المسائل الفقهيّة فحسب بل سوف يختلف أهل عِلم فيزياء الطّب في شأن ما يُسمّونه ( كورونا )، وفيزياء علوم الطبيعة والتكوين وأسباب ما يُسمّونها بالكوارث المناخيّة فيَفصل بينهم خليفة الله المهديّ ناصر محمّد اليمانيّ فيما كانوا فيه يختلفون بشرط أنّ ما عَلَّمهم يجدونهُ الحقّ على الواقع الحقيقي بنسبة متناهية عن الخطأ؛ بل 1+1=2 لا شكّ ولا ريب، فلا آتيكم بالحُكم بينَكم بالظنّ من عند نَفسي بل لكم شرطٌ علينا غير مكذوبٍ أن آتيكم به من مُحكَم القرآن العظيم الذي تنزّل على خاتم الأنبياء والمُرسَلين النّبي الأُمّي محمد رسول الله صلى الله عليه وسلم، ولذلك أمر الله رسوله (أنّ من كذَّب بالقرآن العظيم) بأن يتحدّاهم بالله وخليفة الله المهديّ الإنسان الذي يؤتيه الله علم كتابه القرآن العظيم فيقيم عليهم الحُجّة بالعلم والمنطق الفيزيائيّ ومِن مُحكَم القرآن العظيم، وجاءَ قدر التّحدي من الله العزيز الحميد يا معشر المُكَذّبين بالقرآن العظيم الذي تنزّل على مُحمّدٍ رسول الله إلى النّاس كافّة، فَمَن كذَّب محمدًا رسول الله بالقرآن العظيم فسوف يَجد الرّد في قول الله تعالى:
  { وَيَقُولُ الَّذِينَ كَفَرُوا لَسْتَ مُرْسَلًا ۚ قُلْ كَفَىٰ بِاللَّهِ شَهِيدًا بَيْنِي وَبَيْنَكُمْ وَمَنْ عِندَهُ عِلْمُ الْكِتَابِ ‎﴿٤٣﴾ ‏} صدق الله العظيم [ سورة الرعد ].

  فهذا هو البرهان الحقّ عن كيفيّة معرفة خليفة الله المهدي النّاصر لمحمّد صلى الله عليه وسلّم تسليمًا هو:سُلطان عِلم البيان الحقّ للقرآن في مختلف مجالات اختلافكم الفقهيّ والعلميّ الفيزيائيّ.

  ويا معشر الجاهلين من قادات شعوب البشر: لسوف تُصبِح نظريّة الاحتباس الحراريّ صِفرًا على الشّمال ما أنزل الله بها من سلطان، بل سوف تجدون أنّ سبب ما تسمّونها بالتغيّرات المُناخيّة هو بسبب اقتراب كوكب العذاب ( اللّواحة للبشر ) تَلوح فتُشرق بالأفق الجنوبيّ لكوكب الأرض فتمرّ بين الشّمس والأرض، فلا تُوقِفوا مصانع اقتصادكم وتَقطعوا أرزاقكم، وسبقت فتوانا بالحقّ من قبل أن يصيبكم ذُعر التغيّرات المناخيّة أن ليس لها علاقة بما يزعم به عُلماء المناخ والتكوين أنّه بسبب كربون مصانع البشر! وأقسم بالله الواحد القهّار أنّكم سوف تعلمون عمّا قريبٍ أنّ ما كان يزعم به علماء البيئة والفلك والمناخ صار صفرًا على الشّمال، ولا ولَن يتناقض خليفةُ الله المهديّ ناصر محمّد اليمانيّ عن فتواي منذ أكثر من ستة عشر عامًا أنّه بسبب تناوش كوكب العذاب من مكانٍ بعيد، وقد اقترب أكثر من ذي قبل، فكلّما اقترب من أرضكم رُفِع عيار حرب الله المُناخيّة بسبب تأثيره على الشمس والأرض والقمر وإنّا لصادقون ولسوف تعلمون! فانظروا لِما حولكم من السّماء والأرض هل يوجد شيءٌ ما يقترب من كوكب الأرض؟؟ فقد اقترب أجلكم وأنتم لم تفيقوا من غفلتكم ولم تستجيبوا لداعي الله وخليفته المهدي ناصر محمّد اليمانيّ.

  وأُنذِركم إنذارًا أخيرًا:
  أن تنظروا لِما حولكم من السّماء والأرض، فسوف تجدون أنّ الذي أثَّر على الشمس والقمر والأرض وكواكب أخرى هو كوكب سقر، بل اقترب أكثر من مكانٍ بعيدٍ وصار قريبًا واقترب أجلكم، فَنفِّذوا أمر الله بالنّظرة العلميّة لحقيقة اقترابِ كوكب العذاب، فقد اقترب أجلكم اذا لم تُصَدِّقوا بَعد أن عَذَّبكم الله بالعذاب الأدنى بجنودٍ خفيّةٍ ( ما تسمونه كورونا وما هو بكورونا ) واستدرجكم الله به من حيث لا تعلمون عن منشأ فايروس بعوضة الدّم يا بني آدم من العذاب الأدنى لعلكم تلجأون إلى الله وترجعون عن ضلالكم فتطيعون الله وخليفته وتتّبعون داعي الحقّ من ربّكم، وسوف يبطل الله كافّة لقاحاتكم بجنودٍ جديدةٍ وشديدةٍ ثم يجعلُ الله عليكم لقاحاتكم غمًّا وهمًّا وحسرةً لم تُغنِ عنكم شيئًا، وكوكبُ سقر الذي يقترب من أرضكم أدهى وأَمَرّ، ولم أنصحكم بهذه النصيحةِ من ذات نفسي، بل تجدونها في قول الله تعالى: { وَالَّذِينَ كَذَّبُوا بِآيَاتِنَا سَنَسْتَدْرِجُهُم مِّنْ حَيْثُ لَا يَعْلَمُونَ ‎﴿١٨٢﴾‏ وَأُمْلِي لَهُمْ ۚ إِنَّ كَيْدِي مَتِينٌ ‎﴿١٨٣﴾‏ أَوَلَمْ يَتَفَكَّرُوا ۗ مَا بِصَاحِبِهِم مِّن جِنَّةٍ ۚ إِنْ هُوَ إِلَّا نَذِيرٌ مُّبِينٌ ‎﴿١٨٤﴾‏ أَوَلَمْ يَنظُرُوا فِي مَلَكُوتِ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ وَمَا خَلَقَ اللَّهُ مِن شَيْءٍ وَأَنْ عَسَىٰ أَن يَكُونَ قَدِ اقْتَرَبَ أَجَلُهُمْ ۖ فَبِأَيِّ حَدِيثٍ بَعْدَهُ يُؤْمِنُونَ ‎﴿١٨٥﴾‏ مَن يُضْلِلِ اللَّهُ فَلَا هَادِيَ لَهُ ۚ وَيَذَرُهُمْ فِي طُغْيَانِهِمْ يَعْمَهُونَ ‎﴿١٨٦﴾‏ } صدق الله العظيم [ سورة الأعراف ]، وتصديقًا لقول الله تعالى: { فَذَرْنِي وَمَن يُكَذِّبُ بِهَٰذَا الْحَدِيثِ ۖ سَنَسْتَدْرِجُهُم مِّنْ حَيْثُ لَا يَعْلَمُونَ ‎﴿٤٤﴾‏ وَأُمْلِي لَهُمْ ۚ إِنَّ كَيْدِي مَتِينٌ ‎﴿٤٥﴾ } صدق الله العظيم [ سورة القلم ].

  اللّهم قَد بلّغتُ.. اللّهم فاشهدْ، واشهد على الأنصار شُهداء التّبليغ للعالمين أن لا يَهِنوا في التّبليغ ولا يستكينوا.

  ويا معشر الأنصار السابقين الأخيار، ويا معشر المسلمين والباحثين عن الحقّ في العالمين: كُلّ عامٍ وأنتم طيّبون وعلى الحقّ ثابتون إلى يوم الدين
  .

  وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ لله ربّ العالمين..
  خليفة الله على العالمين الإمام المهديّ ناصر محمّد اليمانيّ.
  __________ضوابط المشاركة

 • لا تستطيع إضافة مواضيع جديدة
 • لا تستطيع الرد على المواضيع
 • لا تستطيع إرفاق ملفات
 • لا تستطيع تعديل مشاركاتك
 •