النتائج 1 إلى 2 من 2

الموضوع: تشدید قارعه ضربات سخت و کوبنده‌ی جنگ کرونا و جنگ اقلیمی و آب‌وهوایی

هذا أحد المواقع الثانوية الخاصة بتبليغ دعوة الإمام المهدي المنتظر ناصر محمد اليماني والتي لا تتضمن أية أقسام خاصة ولا رسائل ولا عضويات وبالتالي لا يمكن المشاركة فيها ولا استرجاع الحسابات المفقودة عبرها، يوجد هنا فقط موسوعة البيانات مع الترجمة لبعضها إلى مختلف اللغات، ولا يتواجد الإمام المهدي إلا في الموقع الرسمي الوحيد منتديات البشرى الإسلامية والنبإ العظيم، وهناك يمكنكم التسجيل والمشاركة والمراسلة الخاصة وأهلاً وسهلاً بكم.

مصدر الموضوع
 1. تشدید قارعه [ضربات سخت و کوبنده‌ی] جنگ کرونا و جنگ اقلیمی و آب‌وهوایی

  مصدر المشاركة
  -1-
  الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني
  21 - رمضان - 1442 هـ
  03 - 05 - 2021 مـ
  ۱۳ - اردیبهشت - ۱۴۰۰ه.ش.
  12:35 عصر
  ( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

  [ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
  https://bushra-islamia.com/showthread.php?p=348011
  ______________

  تشدید قارعه [ضربات سخت و کوبنده‌ی] جنگ کرونا و جنگ اقلیمی و آب‌وهوایی

  بسم الله لا قوة إلا بالله العليّ العظيم، إنّا لله وإنّا إليه راجعون.
  ای جماعت مسلمانان! چقدر در طول این شانزده سال، شما را نصیحت کرده و شما و تمام مردم عالم را به عبادت عاری از شرک خداوند یکتا دعوت کردم و به حق برایتان فتوا دادم که تصدیق کنید: هیچ خدایی جز خداوند یکتا و بی‌شریک وجود ندارد و محمد، نبیّ امیِّ خداوند و رحمت او برعالمیان است که با قرآن کریم آمده‌است. پس چرا هدایت و رحمت الهی را نمی‌پذیرید و رد می‌کنید؟! به خداوندی که خدایی جز او نیست قسم، راه حلی برای وضعیتی که در آن گرفتار شده‌اید برایتان نمی‌یابم، از جنگ تغییرات اقلیمی و آب‌وهوایی خداوند و جنگ جهانی خدا به وسیله‌ی کوچکترین سربازش در کتاب، سلسله «بعوضة ما» که چیزی درباره آن نمی‌دانید، همان که سلسله کرونا می‌نامید درحالی‌که کرونا نیست. شما هرگز قادر به عقب‌‌راندن و شکست دادن آنچه که کرونا می‌نامید نیستید، همچنان که قادر نیستید، جنگ اقلیمی خداوند را که از آسمان و زمین و دریا بر شما وارد شده، متوقف کنید.
  شاید تمام رؤسای جمهور کشورهای جهان بخواهند بگویند: «ما می‌توانیم از شدت و حدَّت آنچه که تو از آن به عنوان جنگ اقلیمی خداوند یاد می‌کنی، بکاهیم. ما با کاهش گازهای کربنی صنایع، قادر به این کار هستیم؛ چون این گازها باعث تغییرات آب‌وهوایی و اقلیمی در کره زمین و بروز گرمایش زمین شده‌اند. تجمع این گازها در غلاف بالای جوّ، باعث گرمایش کره زمین شده و کره زمین گرفتار تبِ حرارتی گردیده‌است و ما می‌خواهیم کره زمین را از پدیده‌ی گرمایش جهانی نجات دهیم.»
  مهدی منتظر که برگزیده‌ی خدا برای خلافت بر عالمیان است در پاسخ شما می‌گوید: ای رهبران بشریت! ای مردم جهان! به خداوندی که خدایی جز او نیست قسم، اگر دودکش تمام کارخانه‌ها و صنایع و اگزوز تمام خودروها و کشتی‌ها و قطارهایتان و تمام شومینه‌هایتان را هم خاموش کنید، حتی اگر آن قدر عمر کنید که بتوانید چرخه‌ی حیات و زندگیتان را برای هزار سال هم متوقف کنید، خداوند جنگ اقلیمی خود را از شما بازنمی‌دارد؛ چرا که نظریه «گرمایش زمین»، دروغی بیش نیست و دلیل درست و حق این تغییرات، نزدیک شدن سیاره عذاب و اثر نیروی جاذبه آن بر روی خورشید است که باعث فوران تنور خورشید شده‌است. همچنین روی کُره ماه و زمین تأثیر گذاشته و باعث تغییراتی در وضعیت اقلیمی و آب‌وهوایی زمین گردیده‌است. به همین ترتیب، شما هرگز قادر به سیطره یافتن و کنترل جنگ جهانی «بعوضة» نبوده و نخواهید بود.
  موضوع را برایتان باز‌تر می‌کنیم: اگر توانستید از عهده جنگی که کوچکترین سرباز خداوند در کتاب علیه شما راه انداخته، بر بیایید، قادر خواهید بود جنگ آسمان‌ها و زمین را متوقف کنید.
  و از آنجا که من امام مهدی ناصر محمد، انسانی هستم که خداوند بیان حق قرآن عظیم را به او آموخته است، لذا می‌گویم: ای جماعت رهبران تصمیم‌گیرنده جهان! یا ناصر محمد یمانی در مورد اینکه خداوند او را به عنوان خلیفه خود بر جهانیان برگزیده، گستاخانه دروغ می‌گوید، که در این صورت گناه دروغ او بر گردن خود اوست و هیچ یک از وعده‌هایی که داده عملی نشده و عذابی بر سرتان نازل نخواهد شد. اما اگر ناصر محمد یمانی واقعاً خلیفه خدا بر مردم عالم باشد، پس تمام شما رهبران تصمیم‌گیرنده جهان بدانید حقِّ وتو کردن تصمیم و فرمان خداوند واحد قهار را ندارید، پاک و منزه است او، این برتری جویی بزرگی است، هیچ‌کس در حکم خداوند شریک نیست و پناهگاهی جز او برایتان نیست تا در آن پناه گیرید و احدی نمی‌تواند از عذاب الهی امانتان دهد.
  و اینک، من، امام مهدی ناصر محمد به فرمان خدا، به شما اعلان می‌کنم، علاوه بر تشدید جنگ اقلیمی و آب‌وهوایی، خداوند دری از عذاب بسیار شدید را بر روی شما باز خواهد کرد و آن روز، دور نیست و هر کافر ستمگری ناامید و نابود خواهد شد.
  شاید تمام رهبرانِ بزرگ ِتصمیم‌گیرنده‌ی جهان بخواهند بگویند: «چه اتفاقی در پیش است؟ به ما بگو تا برای پیشگیری از آن آماده شویم؟» امام مهدی ناصر محمد یمانی در پاسختان می‌گوید: شما قادر به متوقف کردن لشکریانی که قدرت کمتری داشتند، نبودید؛ چگونه قادر خواهید بود در برابر نوعی از کرونا، شیر لشگر الهی کرونا، ایستادگی کرده و آن را از خود دور کنید؟ و این کرونا نیست، بلکه کید متین الهی است، چگونه می‌توانید با کید متین پروردگارعالمیان رویارو شده و آن را از خود دور کنید؟ این هدیه‌ای از جانب خداوند واحد قهار است و به صورت خاص، تصمیم‌گیرندگان و به صورت عام، مجرمان را هدف می‌گیرد؛ کسانی که در کشورها طغیان کردند و فساد فراوان در آن به‌ بار آوردند تا جایی که زمین را ظلم و ستم فرا گرفته‌است...
  و متأسفانه نوبت قارعه‌ی مرگ ناگهانی و غیرمنتظره فرا رسیده‌است و شما را در حالت ایستاده و نشسته و درحالی‌که به پهلو خوابیده‌اید، خواهد کشت؛ و همین‌طور در مقابل چشم دوربین‌ها به صورت زنده. ای پزشکان! نگویید سکته مغزی، بلکه او و امثال او را شیر ویروس به قتل می‌رساند؛ این کید متین الهی است که خداوند در آیات محکم کتابش، قرآن عظیم، وعده ‌آن را به شما داده‌است، آیاتی که خداوند در آن خلیفه خود، مهدی ناصر محمد یمانی را مورد خطاب قرار می‌دهد؛ بعد از گذشت پانزده سال از دعوت هدایتگر جهانی برای حکمیت بر اساس کتاب خداوند قرآن عظیم و پیروی از آن و روگرداندن تصمیم‌گیرندگان مستکبر کافر و مسلمان از این دعوت، خداوند با علم خود به خلیفه خود فرمان می‌دهد:
  {فَذَرْنِي وَمَن يُكَذِّبُ بِهَـٰذَا الْحَدِيثِ ۖ سَنَسْتَدْرِجُهُم مِّنْ حَيْثُ لَا يَعْلَمُونَ ﴿٤٤﴾ وَأُمْلِي لَهُمْ ۚ إِنَّ كَيْدِي مَتِينٌ ﴿٤٥﴾ } صدق الله العظيم [القلم].
  {اکنون مرا با آنها که این سخن را تکذیب می‌کنند واگذار! ما آنان را از آنجا که نمی‌دانند به تدریج به سوی عذاب پیش می‌بریم. (۴۴) و به آنان مهلت مى‌دهیم [تا بيشتر طغيان كنند]؛ چرا که نقشه‌های من محکم و دقیق است! (۴۵)}
  ای جماعت تصمیم‌گیرندگان! مهدی منتظر ناصر محمد یمانی، شما و سازمان جهانی بهداشت و تمام اساتید ویروس‌شناسی، از میان ارتش سفیدپوش پزشکان را به چالش کشید تا اگر می‌توانید منشا کرونا را که خداوند با آن از جایی که نمی‌دانید به جنگ شما آمده‌است، پیدا کنید. من تنها از روی ظن و گمان و سرخود، این چالش را مطرح نکردم، بلکه این خطاب خداوند به خلیفه خود در آیات محکم قرآن عظیم است که می‌فرماید شما را به او واگذار نمایم تا به حول و قوه‌ی الهی با کوچکترین مخلوق کتابش، علیه شما جنگی جهانی اعلان کرده و با کوچکترین سربازانش با شما مبارزه کند، درحالی‌که هیچ‌یک از اساتید ویروس‌شناسی نمی‌دانند از کجا آمده و منشا و منبع آن چیست. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  {فَذَرْنِي وَمَن يُكَذِّبُ بِهَـٰذَا الْحَدِيثِ ۖ سَنَسْتَدْرِجُهُم مِّنْ حَيْثُ لَا يَعْلَمُونَ ﴿٤٤﴾ وَأُمْلِي لَهُمْ ۚ إِنَّ كَيْدِي مَتِينٌ ﴿٤٥﴾ } صدق الله العظيم [القلم].
  {اکنون مرا با آنها که این سخن را تکذیب می‌کنند واگذار! ما آنان را از آنجا که نمی‌دانند به تدریج به سوی عذاب پیش می‌بریم. (۴۴) و به آنان مهلت مى‌دهیم [تا بيشتر طغيان كنند]؛ چرا که نقشه‌های من محکم و دقیق است! (۴۵)}

  آیا منشأ آنچه که ویروس کرونا می‌نامید را پیدا کرده‌اید؟ اگر راست می‌گویید، برهانتان را بیاورید.
  آیا می‌خواهید برای بازداشتن مردم از تصدیق نشانه‌های عذاب الهی، دوباره متحد شوید؟
  هیهات، هیهات، وقتِ کیدِ شدید خداوند عزیز و حمید فرا رسیده‌است که متأسفانه تنها یک گزینه‌ دارد: هرکس مبتلا شود، می‌میرد.

  ای کسانی که در برابر خدا و خلیفه او، مهدی ناصر محمد یمانی، استکبار می‌ورزید! قبرهایتان را بکنید و تابوت‌هایتان را آماده نمایید و با خانواده و خویشاوندان وداع کنید. خدا به شما ظلم نکرده‌‌است، خودتان در حق خودتان ظلم کردید و همچنین عده زیادی از ملحدان به پروردگار عالمیان از میان لشکر سفیدپوش پزشکان؛ کسانی که خداوند برایشان موضوعیتی ندارد. شما باعث شده‌اید تضرع بشریت به درگاه خداوند واحد قهار برای مرتفع کردن عذاب و پیروی از دعوتگر الهی و کتاب خداوند قرآن عظیم، به تأخیر بیافتد.
  به دانشمندان مجرمِ نجوم در عالم هم می‌گوییم: تابوت‌های خود را آماده کرده و قبرهایتان را بکنید، شما وارد دایره سوء عذاب الهی شدید، به‌خصوص کسانی که به یقین دریافته‌اند در اول ماه رمضان، خورشید به ماه رسیده‌است. آنها در ویدیوهای دوربین‌های دید در روز مشاهده کردند هلال ماه واقعاً قبل از خورشید غروب کرد و در مسیر حرکت، به دنبال خورشید در جریان بود و خورشید در اول ماه، با هلال ماه اجتماع کرد و این هلال اول ماه بود نه هلال آخر ماه. آنها می‌دانند این، هلال اول ماه در حالت ادراک است و خورشید با هلال ماه اجتماع کرده‌است، کما اینکه چنین امری، بعد از غروب آفتاب روز سه‌شنبه/شب چهارشنبه اول شوال، در مورد هلال اول شوال نیز رخ خواهد داد و اگر خدا بخواهد، عمرتان را فزونی دهد تا بدر بزرگ ماه شوال را بعد از غروب آفتاب روز سه‌شنبه/شب چهارشنبه به وقت مکه مکرمه ببینید که از همان ابتدا به صورت بدر کامل در تمام کشورها، طلوع خواهد کرد. درباره ادراک بزرگ در آخر ماه «شب قدر» به حساب شب در ماه، می‌دانم و حواسم هست چه می‌گویم. مگر شب و روز ماه در مقابل چشمتان نمی‌چرخد و به هنگام ظهر [براساس محاسبات روز در ماه]، ماه را به صورت بدر کامل نمی‌بینید؟
  این زمان، نیمه روز در ماه است که بر اساس ایام شما، معادل شب پانزدهم است و از آنجایی که خورشید به ماه رسیده، پس محاق باقیمانده نور در سطح ماه، حتما قبل از موعد فرا می‌رسد و لذا هلال ماه هم، قبل از موعد متولد شده و خورشید با هلال ماه اجتماع می‌کند.
  فرمان مباهله عمومی صادر شده است تا میان من و شما حکم شود و به من فرمان داده شد که بعد از بدر اولین ماه حرام در کتاب یعنی ماه شوال آینده، دیگر درمورد ادراک با شما مجادله نکنم. متاسفانه این بار فرمان مباهله عمومی با تمام بشریت آمده است، برای تمام مردان و زنانی که به بلوغ عقلی رسیده‌اند. برای تمام کسانی که خداوند بیناییشان را از آنها نگرفته‌است، ولو اگر کسی، خداوند یکی از چشمهایش را نابینا کرده و چشم دیگر برایش مانده‌باشد، او هم می‌تواند بدر زود هنگام ماه را ببیند. ولی کسانی که دیدشان سه از شش باشد، به فرمان خدا ماه، نزدیک تر خواهد شد [اشاره به پدیده ابر ماه که به علت نزدیکی مدار ماه حجم نور ماه در بعضی اوقات بیشتر از ماههای دیگر سال است]:
  {أَفَسِحْرٌ هَٰذَا أَمْ أَنتُمْ لَا تُبْصِرُونَ ‎﴿١٥﴾} صدق الله العظيم [الطور].
  {آیا این سِحر است یا شما نمی‌بینید؟! (۱۵)}
  همان‌طور که سیاه عذاب را خواهید دید، سیاره‌ای که جنگ آن از راه دور و تأثیرات آن بر زمین آغاز شده‌است ولی در موعدی که برای رسیدن و عبور آن از کنار زمین مشخص شده، به صورت کاملا ناگهانی به سراغتان خواهد آمد. به سبب نزدیک شدن آن به خورشید، خشم و خروشی [فعل و انفعالاتی]
  هولناک، میان آنها رخ می‌دهد که بزرگتر و بزرگتر می‌شود.
  تنور خورشید فوران کرده‌است، پس منتظر توفان‌های شدید و پیاپی باشید که در زمان مقدر شده رخ خواهند داد و در انتظارفرود کوه‌هایی از تگرگ باشید، تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  {أَلَمْ تَرَ أَنَّ اللَّهَ يُزْجِي سَحَابًا ثُمَّ يُؤَلِّفُ بَيْنَهُ ثُمَّ يَجْعَلُهُ رُكَامًا فَتَرَى الْوَدْقَ يَخْرُجُ مِنْ خِلَالِهِ وَيُنَزِّلُ مِنَ السَّمَاءِ مِن جِبَالٍ فِيهَا مِن بَرَدٍ فَيُصِيبُ بِهِ مَن يَشَاءُ وَيَصْرِفُهُ عَن مَّن يَشَاءُ ۖ يَكَادُ سَنَا بَرْقِهِ يَذْهَبُ بِالْأَبْصَارِ ‎﴿٤٣﴾‏} صدق الله العظيم [النور].
  {آیا ندیدى که خداوند، ابرها را [به آرامى] مى‌راند؟ سپس بین [اجزاى] آن پیوند برقرار مى‌کند. آن‌گاه آن را متراکم مى‌سازد، پس مى‌بینى که باران از میان آن بیرون مى‌آید. و خداوند از آسمان، کوه‌هایی از تگرگ نازل می‌کند، و هر کس را بخواهد به‌وسیله آن زیان می‌رساند، و از هر کس بخواهد این زیان را برطرف می‌کند؛ نزدیک است درخشندگی برق آن [ابرها] چشم‌ها را ببرد! (۴۳)}
  و برق مناطقی که خدا بخواهد، قطع خواهد شد و زلزله‌هایی که باعث می‌شود گروهی که خدا اراده کند، از دیارشان خارج شده و از ترس ریختن سقف‌های بلند بر سرشان، بگریزند تا آوار آن، بر سرشان فرو نریزد. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  {مَثَلُهُمْ كَمَثَلِ الَّذِي اسْتَوْقَدَ نَارً‌ا فَلَمَّا أَضَاءَتْ مَا حَوْلَهُ ذَهَبَ اللَّـهُ بِنُورِ‌هِمْ وَتَرَ‌كَهُمْ فِي ظُلُمَاتٍ لَّا يُبْصِرُ‌ونَ ﴿١٧﴾ صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْ‌جِعُونَ ﴿١٨﴾ أَوْ كَصَيِّبٍ مِّنَ السَّمَاءِ فِيهِ ظُلُمَاتٌ وَرَ‌عْدٌ وَبَرْ‌قٌ يَجْعَلُونَ أَصَابِعَهُمْ فِي آذَانِهِم مِّنَ الصَّوَاعِقِ حَذَرَ‌ الْمَوْتِ ۚ وَاللَّـهُ مُحِيطٌ بِالْكَافِرِ‌ينَ ﴿١٩﴾ يَكَادُ الْبَرْ‌قُ يَخْطَفُ أَبْصَارَ‌هُمْ ۖ كُلَّمَا أَضَاءَ لَهُم مَّشَوْا فِيهِ وَإِذَا أَظْلَمَ عَلَيْهِمْ قَامُوا ۚ وَلَوْ شَاءَ اللَّـهُ لَذَهَبَ بِسَمْعِهِمْ وَأَبْصَارِ‌هِمْ ۚ إِنَّ اللَّـهَ عَلَىٰ كُلِّ شَيْءٍ قَدِيرٌ‌ ﴿٢٠﴾ا أَيُّهَا النَّاسُ اعْبُدُوا رَبَّكُمُ الَّذِي خَلَقَكُمْ وَالَّذِينَ مِن قَبْلِكُمْ لَعَلَّكُمْ تَتَّقُونَ ‎﴿٢١﴾‏ الَّذِي جَعَلَ لَكُمُ الْأَرْضَ فِرَاشًا وَالسَّمَاءَ بِنَاءً وَأَنزَلَ مِنَ السَّمَاءِ مَاءً فَأَخْرَجَ بِهِ مِنَ الثَّمَرَاتِ رِزْقًا لَّكُمْ ۖ فَلَا تَجْعَلُوا لِلَّهِ أَندَادًا وَأَنتُمْ تَعْلَمُونَ ‎﴿٢٢﴾‏ وَإِن كُنتُمْ فِي رَيْبٍ مِّمَّا نَزَّلْنَا عَلَىٰ عَبْدِنَا فَأْتُوا بِسُورَةٍ مِّن مِّثْلِهِ وَادْعُوا شُهَدَاءَكُم مِّن دُونِ اللَّهِ إِن كُنتُمْ صَادِقِينَ ‎﴿٢٣﴾‏ فَإِن لَّمْ تَفْعَلُوا وَلَن تَفْعَلُوا فَاتَّقُوا النَّارَ الَّتِي وَقُودُهَا النَّاسُ وَالْحِجَارَةُ ۖ أُعِدَّتْ لِلْكَافِرِينَ ‎﴿٢٤﴾‏} صدق الله العظيم [البقرة]
  {همانند کسی هستند که آتشی افروخته، ولی هنگامی که آتش اطراف او را روشن ساخت، خداوند آن را خاموش می‌کند و در تاریکی‌های وحشتناکی که چشم کار نمی‌کند، آنها را رها می‌سازد. (۱۷) آنها کران، گنگ‌ها و کورانند؛ لذا [از راه خطا] بازنمی‌گردند! (۱۸) یا همچون بارانی از آسمان، که در شب تاریک همراه با رعد و برق و صاعقه ببارد. آنها از ترس مرگ، انگشتانشان را در گوش‌های خود می‌گذارند؛ تا صدای صاعقه را نشنوند. و خداوند به کافران احاطه دارد (۱۹) برق، نزدیک است چشمانشان را برباید. هر زمان که برای آنها روشن می‌سازد، در پرتو آن راه می‌روند؛ و چون خاموش می‌شود، توقف می‌کنند. و اگر خدا بخواهد، گوش و چشم آنها را از بین می‌برد؛ چرا که خداوند بر هر چیز تواناست. (۲۰) اى مردم! پروردگارتان را که شما و پیشینیان شما را آفرید، پرستش کنید تا اهل تقوا شوید. (۲۱) آن [خداوندى] که زمین را براى شما فرشى [گسترده] و آسمان را بنایى [افراشته] قرار داد و از آسمان، آبى فروفرستاد و به‌وسیله‌ی آن از میوه‌ها، روزى براى شما بیرون آورد، پس براى خداوند شریک و همتایى قرار ندهید با آن که خودتان مى‌دانید (۲۲) و اگر در آنچه بر بنده‌ى خود نازل کرده‌ایم، تردید دارید، یک سوره همانند آن بیاورید و گواهان خود را غیر از خداوند، بر این کار دعوت کنید، اگر راست مى‌گویید! (۲۳) پس اگر این کار را نکردید، که هرگز نتوانید کرد، از آتشى بترسید که هیزمش مردم و سنگ‌ها هستند و براى کافران مهیا شده است. (۲۴)}
  و سپس به شکل ترکش‌های تیز و کشنده‌ای پراکنده می‌شوند که به هرکس که خدا خواهد اصابت کرده و از هر کس که بخواهد، بازداشته می‌شوند. به همین ترتیب خداوند با صاعقه‌های خود به شما اعلان جنگ می‌کند، تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  {وَيُسَبِّحُ الرَّعْدُ بِحَمْدِهِ وَالْمَلَائِكَةُ مِنْ خِيفَتِهِ وَيُرْسِلُ الصَّوَاعِقَ فَيُصِيبُ بِهَا مَن يَشَاءُ وَهُمْ يُجَادِلُونَ فِي اللَّهِ وَهُوَ شَدِيدُ الْمِحَالِ ‎﴿١٣﴾‏} صدق الله العظیم[الرعد]
  {و رعد، تسبیح و حمد او می‌گوید؛ و [نیز] فرشتگان از ترس او! و صاعقه‌ها را می‌فرستد و هر کس را بخواهد گرفتار آن می‌سازد، [باز آنان] درباره خدا به مجادله مشغول هستند! و او قدرتی بی‌انتها دارد و سخت‌کیفر است! (۱۳)}
  همچنین صاعقه‌هایی در کوه‌های تگرگ، تا تصدیق کرده و ایمان بیاورید که: پروردگارتان ارحم الراحمین است و همه شما مسلمانان و تمام مردم، با عدم تصدیق خلیفه خدا مهدی منتظر ناصر محمد و آنچه که شما را به‌سوی آن دعوت می‌کند، به خود ظلم کرده‌اید.
  در طول این شانزده سال، آیا دعوت من جز به‌سوی راه خدا بود تا گناهانتان را بیامرزد؟
  و به شما آموختم که اگر یقین نداشته باشید که خداوند به حق ارحم الراحمین است و اگر از صفت رحمت عظیم در نفس خداوند بی‌خبر باشید و‌ آن را نشناسید، به هیچ‌وجه، نه در دنیا و نه در آخرت، یعنی در روزی که انسان در پیشگاه پروردگار عالمیان قرار می‌گیرد، حق را نخواهید شناخت. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  {وَمَن كَانَ فِي هَٰذِهِ أَعْمَىٰ فَهُوَ فِي الْآخِرَةِ أَعْمَىٰ وَأَضَلُّ سَبِيلًا ‎﴿٧٢﴾} صدق الله العظیم [الإسراء]
  {اما کسی که در این جهان [از دیدن حق] نابینا بوده است، در آخرت نیز نابینا و گمراه‌تر است! (۷۲)}
  {نَّحْنُ أَعْلَمُ بِمَا يَقُولُونَ ۖ وَمَا أَنتَ عَلَيْهِم بِجَبَّارٍ ۖ فَذَكِّرْ بِالْقُرْآنِ مَن يَخَافُ وَعِيدِ ‎﴿٤٥﴾‏} صدق الله العظیم [ق]
  {ما به آنچه آنها می‌گویند آگاه‌تریم، و تو مأمور به اجبار آنها نیستی؛ پس به‌وسیله قرآن، کسانی را که از عذاب من می‌ترسند متذکّر ساز(۴۵)}
  {تِلْكَ آيَاتُ اللَّهِ نَتْلُوهَا عَلَيْكَ بِالْحَقِّ ۖ فَبِأَيِّ حَدِيثٍ بَعْدَ اللَّهِ وَآيَاتِهِ يُؤْمِنُونَ ‎﴿٦﴾‏ وَيْلٌ لِّكُلِّ أَفَّاكٍ أَثِيمٍ ‎﴿٧﴾‏ يَسْمَعُ آيَاتِ اللَّهِ تُتْلَىٰ عَلَيْهِ ثُمَّ يُصِرُّ مُسْتَكْبِرًا كَأَن لَّمْ يَسْمَعْهَا ۖ فَبَشِّرْهُ بِعَذَابٍ أَلِيمٍ ‎﴿٨﴾‏ وَإِذَا عَلِمَ مِنْ آيَاتِنَا شَيْئًا اتَّخَذَهَا هُزُوًا ۚ أُولَٰئِكَ لَهُمْ عَذَابٌ مُّهِينٌ ‎﴿٩﴾‏ مِّن وَرَائِهِمْ جَهَنَّمُ ۖ وَلَا يُغْنِي عَنْهُم مَّا كَسَبُوا شَيْئًا وَلَا مَا اتَّخَذُوا مِن دُونِ اللَّهِ أَوْلِيَاءَ ۖ وَلَهُمْ عَذَابٌ عَظِيمٌ ‎﴿١٠﴾‏ هَٰذَا هُدًى ۖ وَالَّذِينَ كَفَرُوا بِآيَاتِ رَبِّهِمْ لَهُمْ عَذَابٌ مِّن رِّجْزٍ أَلِيمٌ ‎﴿١١﴾‏} صدق الله العظیم [الجاثیة]
  {
  این‌ها آیات الهى است که ما آنها را به حقّ بر تو تلاوت مى‌کنیم، [اگر اینها را نپذیرند،] پس به کدام سخن بعد از [سخن] خدا و آیات او، ایمان مى‌آورند؟ (۶) واى بر هر دروغ‌پرداز گناه‌پیشه! (۷) که پیوسته آیات خدا را می‌شنود که بر او تلاوت می‌شود، امّا از روی تکبّر اصرار بر مخالفت دارد؛ گویی اصلاً آن را هیچ نشنیده است؛ چنین کسی را به عذابی دردناک بشارت ده! (۸) و هرگاه از بعضی آیات ما آگاه شود، آن را به باد استهزا می‌گیرد؛ برای آنان عذاب خوارکننده‌ای است! (۹) و پشت سرشان دوزخ است و هرگز آنچه را به دست آورده‌اند آنها را رهایی نمی‌بخشد، و نه اولیایی که غیر از خدا برای خود برگزیدند و عذاب بزرگی برای آنهاست! (۱۰) این [قرآن] مایه هدایت است، و کسانی که به آیات پروردگارشان کافر شدند، عذابی سخت و دردناک دارند! (۱۱)}
  لعنت خدا بر دروغگویان باد، کسانی که آگاهانه و عامدانه رسیدن خورشید به ماه و وقوع ادراک را انکار می‌کنند. در ابتدای امر، نشانه ادراک تنها برای انذار بود، هشدار خیری برای بشریت و کسانی که بخواهند ایمان بیاورند یا آن را به تأخیر بیندازند.[اما] رو گردانده و استکبار ورزیدند و اصرار داشتند که ایمان آوردنشان را به تأخیر بیندازند و از کسانی باشند که در برابر آیات حق پروردگارشان استکبار می‌ورزند و نسبت به خدا ملحد باشند، انگار که خدا موضوعیتی ندارد! و هر مسلمانی که آنان را تصدیق کند، نسبت به پروردگار عالمیان ملحد است. چگونه ادعا می‌کنند قادر هستند بر سیل‌های فراوان و پی‌درپی غلبه کنند؟! و سقوط قطعاتی که از آسمان بر دیارشان فرود می‌آیند و تندبادهای طغیانگر و سرد و طوفان‌های دریایی و به طور کلی جنگ تغییرات اقلیمی و آب‌وهوایی و جنگ جهانی کرونا، کسانی که حقیقت را از مردم پنهان می‌کنند و به دروغ می‌گویند این جهش‌های ژنتیکی بوده و وقوع آنها طبیعی است در حالی‌که خودشان می‌دانند چیزی از آن نمی‌دانند و خودشان می‌دانند دروغ می‌گویند و مکر خداوند سریع است. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  {وَإِذَا أَذَقْنَا النَّاسَ رَحْمَةً مِّن بَعْدِ ضَرَّاءَ مَسَّتْهُمْ إِذَا لَهُم مَّكْرٌ فِي آيَاتِنَا ۚ قُلِ اللَّهُ أَسْرَعُ مَكْرًا ۚ إِنَّ رُسُلَنَا يَكْتُبُونَ مَا تَمْكُرُونَ ‎﴿٢١﴾} صدق الله العظیم [یونس]
  {هنگامی که به مردم، پس از ناراحتی که به آنها رسیده است، رحمتی بچشانیم، در آیات ما نیرنگ می‌کنند. بگو: «خداوند سریعتر از شما مکر می‌کند؛ و رسولان ما، آنچه نیرنگ می‌کنید [و نقشه می‌کشید] می‌نویسند!» (۲۱)}
  مرا ببخشید که نمی‌توانم بشارت خیر به شما بدهم، ای جماعتی که از پیروی از قرآن عظیم روگردانید! ای ملحدان و کافران و مشرکان و مسلمانانی که خود را مؤمن به قرآن عظیم می‌پندارید، اما از اینکه خداوند در موارد اختلاف میانتان حکم نماید، روگردانید! بلکه به حکم طاغوت در سازمان ملل گردن می‌نهید. وضعیت گروه‌های مسلمان که با هم می‌جنگند، مشابه ملحدان و کسانی است که نسبت به پروردگار عالمیان کافر هستند و نزد خداوند فرقی با هم ندارند.
  و آنچه که با آن بیانم را به آخر می‌رسانم، بشارتی است که خداوند به مستکبرانی می‌دهد که حاضر به تصدیق نشانه های الهی و خلیفه او مهدی ناصر محمد یمانی نیستند. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  {فَلَا أُقْسِمُ بِالشَّفَقِ ‎﴿١٦﴾‏ وَاللَّيْلِ وَمَا وَسَقَ ‎﴿١٧﴾‏ وَالْقَمَرِ إِذَا اتَّسَقَ ‎﴿١٨﴾‏ لَتَرْكَبُنَّ طَبَقًا عَن طَبَقٍ ‎﴿١٩﴾‏ فَمَا لَهُمْ لَا يُؤْمِنُونَ ‎﴿٢٠﴾‏ وَإِذَا قُرِئَ عَلَيْهِمُ الْقُرْآنُ لَا يَسْجُدُونَ ۩ ‎﴿٢١﴾‏ بَلِ الَّذِينَ كَفَرُوا يُكَذِّبُونَ ‎﴿٢٢﴾‏ وَاللَّهُ أَعْلَمُ بِمَا يُوعُونَ ‎﴿٢٣﴾‏ فَبَشِّرْهُم بِعَذَابٍ أَلِيمٍ ‎﴿٢٤﴾‏ إِلَّا الَّذِينَ آمَنُوا وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ لَهُمْ أَجْرٌ غَيْرُ مَمْنُونٍ ‎﴿٢٥﴾‏}صدق الله العظیم [الإنشقاق]
  { سوگند به شفق، (۱۶) و سوگند به شب و آنچه را فرو پوشد (۱۷) و سوگند به ماه آن‌گاه که بَدر کامل می‌شود، (۱۸)که سیاره ای[کوکب عذاب] بر بالای سیاره دیگر[زمین] قرار می گیرد(۱۹) پس چرا آنان ایمان نمی‌آورند؟! (۲۰) و هنگامی که قرآن بر آنها خوانده می‌شود سجده نمی‌کنند؟! ۩ (۲۱) بلکه کافران پیوسته آیات الهی را انکار می‌کنند! (۲۲) و خداوند آگاه‌تر است به آن چه که آنها بدان پی می‌برند(۲۳) پس آن ها را به عذابی دردناک بشارت ده! (۲۴) مگر کسانی که ایمان آورده و اعمال صالح انجام داده‌اند، که برای آنان پاداشی است بدون مِنَّت! (۲۵)}

  وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ لله ربِّ العالمين..
  خليفة الله على العالمين الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني.

  اقتباس المشاركة: 348054 من الموضوع: لسوف تشتد قارعةُ حرب كورونا وحرب المُناخ

  - 1 -
  الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني
  21 - رمضان - 1442 هـ
  03 - 05 - 2021 مـ
  12:35 مساءً
  ( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

  [ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
  https://bushra-islamia.com/showthread.php?p=348011
  ______________


  لسوف تشتد قارعةُ حرب كورونا وحرب المُناخ ..  بسم الله لا قوة إلا بالله العليّ العظيم، إنّا لله وإنّا إليه راجعون..

  يا معشر المسلمين، لكَم نَصحت لكم على مدار ستة عشر عامًا فدعوتكم إلى عبادة الله وحده لا شريك له ودعوت الناس أجمعين إلى عبادة الله وحده لا شريك له وأفتيتكم بالحقّ أن تُصَدِّقوا أن لا إله إلا الله وحده لا شريك له، وأنّ محمدًا النبيّ الأُمّي رسول الله بالقرآن العظيم رحمةٌ للعالمين، فلماذا ترفضون هدى الله ورحمته؟! فوالله الذي لا اله غيره لا أعلم لكم بحلٍّ لِما أنتم فيه من حرب الله المناخيّة وحرب الله العالميّة بأصغر جنوده في الكتاب سُلالات بعوضةٍ ما لا تحيطون بها عِلمًا؛ ذلكم ما تسمّونها سُلالات كورونا وما هي بكورونا؛ فلا ولن تستطيعوا هزيمتها حتى تستطيعوا أن توقِفوا حرب الله المناخيّة الجويّة والبحريّة والبريّة.

  وربما يودّ كافّة رؤساء دول البشر أن يقولوا: "نحن نستطيع تَخفيف ما تسمّيها بحرب الله المناخيّة وذلك بالتخفيف من عوادم الغازات الكربونيّة المُنبعِثة من مصانعنا كونها سبّبت خللًا لمناخ كوكب الأرض بسبب الاحتباس الحراريّ في الطّبقة العلويّة لغلاف الأرض الجويّ ممّا سبّب الاحتباس الحراريّ للأرض فأصبح كوكب أرض البشر يعاني من الحُمَّى الحراريّة، ونريد أن نعالج كوكب الأرض من ظاهرة الاحتباس الحراريّ."

  فمن ثم يردّ عليكم المهدي المنتظر (مَن اصطفاه الله خليفته على العالمين) وأقول لكم: يا معشر قادات البشر وشعوبهم، والله الذي لا إله غيره أنّكم لو أوقفتم عوادم مصانعكم وعوادم سيّاراتِكم وكافّة عوادم بواخركم وقطاراتكم وعوادم نيران حطبكم، وحتى لو أوقفتم عجلة حياتكم تمامًا ألف عامٍ (لو تعمّرتم) لَما خفّف الله عنكم حربه المُناخيّة؛ كون نظرية الاحتباس الحراريّ نظرية مُفتراة؛ بل الحق هو بسبب اقتراب كوكب العذاب وتجاذُبه مع الشّمس، وفار التّنور للشمس وأثَّرت على القمر والأرض ومُناخ الأرض، وكذلك لن تستطيعوا أن تُسيطروا على حرب البَعوضة العالميّة، ولسوف نُقرِّب لكم المسألة: فإن استطعتم أن تتصدّوا لحرب أصغر جنود الله في الكتاب فهنا تستطيعوا أن توقِفوا حرب السماوات والأرض.

  وبما أنّي الإمام المهديّ ناصر محمد الإنسان الذي علمه الله البيان الحقّ للقرآن العظيم أقول: يا معشر صُنّاع القرار قادات البشر إمّا أن يكون ناصر محمد اليماني كذّابًا أشِرًا بأنّ الله اختاره خليفته على العالمين؛ فإن كنت كاذبًا فعليّ كَذبي ولَن يُصِبكُم بما وعدكم به ناصر محمد اليماني شيئًا، ولكن إذا كان ناصر محمد اليماني حقًّا خليفة الله على العالمين فاعلموا يا معشر صُنّاع القرار قادات البشر أن ليس لكم حقّ الفيتو على صدور قرار أمر الله الواحد القهار سبحانه وتعالى علوًّا كبيرًا لا يشرك في حكمه أحدًا ولن تجدوا لكم من دونه ملتحدًا تختبئون فيه ولن يُجيركم من عذاب الله أحدٌ.

  وها أنا ذا الإمام المهديّ ناصر محمد أُعلن بأمر الله أنّه سوف يفتح الله عليكم بابًا ذا عذابٍ شديدٍ إضافة إلى رفع عيار حرب الله المناخيّة، وليس ببعيدٍ وقد خاب كلّ كفّارٍ عنيد.

  وربما يودّ كافّة صُنَّاع القرار الكِبار من قادات البشر أن يقولوا: "وما هو؟! فأخبرنا حتى نكون مُستعِدّين لنصُدّه." فمن ثمّ يرد عليكم الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني وأقول: ما صددتم جنود الله أدنى منه فكيف تستطيعون إذًا أن تصدّوا عن أنفسكم الجنديّ الأسد في جنود الله كورونا؟! وما هو بكورونا بل إنّه كيدٌ من الله متين، فكيف تستطيعون أن تصدّوا الكيد المتين من ربِّ العالمين هَديّة من الله الواحد القهّار يستهدف صُنّاع القرار خاصةً والمجرمين عامةً الذين طغوا في البلاد فأكثروا فيها الفساد فمَلَأوا الأرض جورًا وظلمًا؟
  وللأسف جاءت قارعة موت الفجأة، فسوف يقتلكم قيامًا وقعودًا وعلى جنوبكم، وعلى الهواء مباشرةً أمام عدسة الكاميرا، فلا تقولوا (يا معشر الدكاترة) جلطةً دماغيّةً! بل قَتَلَه وأمثاله الفايروس الأسد؛ كيدٌ من الله متينٌ؛ ذلكم ما وعدكم الله به في محكم كتابه القرآن العظيم في الآية التي خاطب الله بها خليفته المهديّ ناصر محمد اليمانيّ بعد مضي خمسة عشر عامًا على الدعوة المهديّة العالميّة للاحتكام إلى كتاب الله القرآن العظيم واتّباعه فأعرض صُنّاع القرار المُستكبرون من الكفار والمسلمين، فصَدَر الأمر لخليفة الله على علمٍ من الله في قول الله تعالى: { فَذَرْنِي وَمَن يُكَذِّبُ بِهَٰذَا الْحَدِيثِ ۖ سَنَسْتَدْرِجُهُم مِّنْ حَيْثُ لَا يَعْلَمُونَ ‎﴿٤٤﴾‏ وَأُمْلِي لَهُمْ ۚ إِنَّ كَيْدِي مَتِينٌ ‎﴿٤٥﴾‏ } صدق الله العظيم [ سورة القلم ].

  ويا معشر صناع القرار إن ما تحدّاكم به المهديّ المنُتظَر ناصر محمد اليماني منظمة الصحة العالميّة وكافة بروفسورات علماء الفايروسات في كافة الجيش الأبيض في العالمين أن يكتشفوا مَنشَأ كورونا الذي غزاهم الله به من حيث لا يعلمون، فليس ذلك التحدّي مُجرّد ظن من عندي من ذات نفسي؛ بل هكذا كان الخطاب لخليفة الله المهديّ في مُحكَم الكتاب القرآن العظيم أن أتركَكُم له بحول الله وقوته فيُعلِن الحرب العالميّة عليكم بأصغر مخلوقاته في الكتاب فيغزوكم الله بأصغر جنوده في الكتاب من حيث لا يعلمون عن مصدره ومنشأه كافّة علماء الفيروسات تصديقًا لقول الله تعالى:
  { فَذَرْنِي وَمَن يُكَذِّبُ بِهَٰذَا الْحَدِيثِ ۖ سَنَسْتَدْرِجُهُم مِّنْ حَيْثُ لَا يَعْلَمُونَ ‎﴿٤٤﴾‏ وَأُمْلِي لَهُمْ ۚ إِنَّ كَيْدِي مَتِينٌ ‎﴿٤٥﴾‏ } صدق الله العظيم [ سورة القلم ].

  فهل وجدتم منشأ ما تسمّونه فايروس كورونا؟! قل هاتوا برهانكم إن كنتم صادقين، أم تريدون أن تجمعوا على صدٍّ جديدٍ عن التصديق بآيات عذاب الله؟ هيهات هيهات،
  ولكنّ الكيد الشديد من الله العزيز الحميد جاء أوانه غير أنّه للأسف ليس له إلا عَرَضًا واحدًا فقط وهو: الموت لمن أصابه.

  ويا معشر المستكبرين على الله وخليفته المهديّ ناصر محمد اليماني، فاحفروا قبوركم وجهِّزوا نُعوشكم وودّعوا أهلكم وذويكم، وما ظلمكم الله ولكنّكم ظلمتم أنفسكم ومعكم كثير من المُلحدين بربّ العالمين من الجيش الأبيض الذين كأنّ الله لديهم لم يكن شيئًا مذكورًا فأخّرتم البشر من التضرّع إلى الله الواحد القهّار ليكشف عنهم عذابه ليتَّبعوا داعي الله وكتابه القرآن العظيم.

  وكذلك نقول لعُلماء الفلك المجرمين في العالمين: جهّزوا نعوشكم واحفروا قبوركم فقد تمّ إدخالكم في دائرة السَّوءِ من عذاب الله، وبالذات الذين علموا علم اليقين أنّ الشّمس حقًّا أدركت القمر في أوّل شهر رمضان فشَاهَدوه بفيديوهات كاميراتهم النهاريّة أنّه هلالُ الشهر حقًّا صار يغرُب قبل غروب الشمس وهو يتلوها في الجريان نحو الشمس واجتمع بها وقد هو هلالَ أوّل الشهر وليس هلال آخر الشهر؛ بل وهم يعلمون أنّه هلال أول الشهر في حالة إدراك ويجتمع بها وقد هو هلالَ أوّل الشهر، كما سوف يحدث لهلال شهر شوّال بعد غروب شمس يوم الثلاثاء ليلة الأربعاء ( واحد شوال ) لئِن شاء الله أن يطيل أعماركم حتى تشهدوا بدر شوال الأكبر بدءًا من ظهوره بعد غروب شمس يوم الثلاثاء ليلة الأربعاء بتوقيت مكّة المكرمة يشرق على كافّة الدول بدرًا تامًا، وأعلم وأعي ما أقول في الإدراك الأكبر نهاية شهر ليلة القدر بحساب ليلة القمر، أليس يدور ليلها ونهارها أمام أعينكم على وجه القمر، وميقات ظهر يوم القمر ترون وجه القمر بدرًا؟ ذلكم منتصف يوم القمر ويعدل بحساب أيّامكم كذلك منتصف الشهر ليلة الخامس عشر، وبسبب أنّ الشّمس أدركت القمر فالمحاق لبقيّة ضياء وجه القمر حتمًا يأتي قبل أوانه، وكذلك يُولَد هلال الشهر قبل ميعاده فتجتمع به الشمس وقد هو هلالًا.

  وجاء أمر المباهلة العامّة ليحكم بيني وبينكم، وأُمِرت أن لا أجادلكم في آية الإدراك من بعد بدر أول الأشهر الحُرُم في الكتاب؛ ذلكم بَدر شوّال، وللأسف جاء أمر المباهلة هذه المرّة بشكلٍ عامٍّ للبشر لكلِّ مَن بلغ رُشده ( الذكر والأنثى )؛ لكلِّ مَن لم ينزع الله عنه البصر، حتّى ولو كانت إحدى العينين ابتلاها الله بالعمى وأبقى له العين الأخرى فهو كذلك يُبصِر القمر البدر قبل أوانه، وأمّا الذين بصرُهم ثلاثة على ستة فسوف يتمّ تقريب القمر بأمر الله: { أَفَسِحْرٌ هَٰذَا أَمْ أَنتُمْ لَا تُبْصِرُونَ ‎﴿١٥﴾ } [ سورة الطور ]، كما سوف ترون كوكب سقر الذي يناوِش أرضكم بادئ حرب التناوش من مكانٍ بعيد ولكن في ميقات مرورها المعلوم لا تأتيكم إلا بغتةً، وبسبب اقترابها من الشمس حدَث ويحدث بينهما تغيظٌ وزفيرٌ من أكبرٍ إلى أكبر.

  وفار تَنّور الشمس فانتظروا الطوفان المُنهَمِر على أمرٍ قَد قُدِر، وانتظروا كِسف جِبالٍ من بَرَد تصديقًا لقول الله تعالى:
  {
  أَلَمْ تَرَ أَنَّ اللَّهَ يُزْجِي سَحَابًا ثُمَّ يُؤَلِّفُ بَيْنَهُ ثُمَّ يَجْعَلُهُ رُكَامًا فَتَرَى الْوَدْقَ يَخْرُجُ مِنْ خِلَالِهِ وَيُنَزِّلُ مِنَ السَّمَاءِ مِن جِبَالٍ فِيهَا مِن بَرَدٍ فَيُصِيبُ بِهِ مَن يَشَاءُ وَيَصْرِفُهُ عَن مَّن يَشَاءُ ۖ يَكَادُ سَنَا بَرْقِهِ يَذْهَبُ بِالْأَبْصَارِ ‎﴿٤٣﴾ } صدق الله العظيم [ سورة النور ]، فتُطفئ ما يشاء الله من نور كهربائكم، وزلازل تُخرج مَن يشاء الله من ديارهم بين الظلمات فارّين من السَقف المرفوع حتى لا يقع على رؤوسهم تصديقًا لقول الله تعالى: { مَثَلُهُمْ كَمَثَلِ الَّذِي اسْتَوْقَدَ نَارًا فَلَمَّا أَضَاءَتْ مَا حَوْلَهُ ذَهَبَ اللَّهُ بِنُورِهِمْ وَتَرَكَهُمْ فِي ظُلُمَاتٍ لَّا يُبْصِرُونَ ‎﴿١٧﴾‏ صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ ‎﴿١٨﴾‏ أَوْ كَصَيِّبٍ مِّنَ السَّمَاءِ فِيهِ ظُلُمَاتٌ وَرَعْدٌ وَبَرْقٌ يَجْعَلُونَ أَصَابِعَهُمْ فِي آذَانِهِم مِّنَ الصَّوَاعِقِ حَذَرَ الْمَوْتِ ۚ وَاللَّهُ مُحِيطٌ بِالْكَافِرِينَ ‎﴿١٩﴾‏ يَكَادُ الْبَرْقُ يَخْطَفُ أَبْصَارَهُمْ ۖ كُلَّمَا أَضَاءَ لَهُم مَّشَوْا فِيهِ وَإِذَا أَظْلَمَ عَلَيْهِمْ قَامُوا ۚ وَلَوْ شَاءَ اللَّهُ لَذَهَبَ بِسَمْعِهِمْ وَأَبْصَارِهِمْ ۚ إِنَّ اللَّهَ عَلَىٰ كُلِّ شَيْءٍ قَدِيرٌ ‎﴿٢٠﴾‏ يَا أَيُّهَا النَّاسُ اعْبُدُوا رَبَّكُمُ الَّذِي خَلَقَكُمْ وَالَّذِينَ مِن قَبْلِكُمْ لَعَلَّكُمْ تَتَّقُونَ ‎﴿٢١﴾‏ الَّذِي جَعَلَ لَكُمُ الْأَرْضَ فِرَاشًا وَالسَّمَاءَ بِنَاءً وَأَنزَلَ مِنَ السَّمَاءِ مَاءً فَأَخْرَجَ بِهِ مِنَ الثَّمَرَاتِ رِزْقًا لَّكُمْ ۖ فَلَا تَجْعَلُوا لِلَّهِ أَندَادًا وَأَنتُمْ تَعْلَمُونَ ‎﴿٢٢﴾‏ وَإِن كُنتُمْ فِي رَيْبٍ مِّمَّا نَزَّلْنَا عَلَىٰ عَبْدِنَا فَأْتُوا بِسُورَةٍ مِّن مِّثْلِهِ وَادْعُوا شُهَدَاءَكُم مِّن دُونِ اللَّهِ إِن كُنتُمْ صَادِقِينَ ‎﴿٢٣﴾‏ فَإِن لَّمْ تَفْعَلُوا وَلَن تَفْعَلُوا فَاتَّقُوا النَّارَ الَّتِي وَقُودُهَا النَّاسُ وَالْحِجَارَةُ ۖ أُعِدَّتْ لِلْكَافِرِينَ ‎﴿٢٤﴾‏ } صدق الله العظيم [ سورة البقرة ]، فتتناثَر إلى شظايا مُميتة فيصيب بها من يشاء ويصرفها عمَّن يشاء، وكذلك يُعلن الله عليكم حرب الصواعق تصديقًا لقول الله تعالى: { وَيُسَبِّحُ الرَّعْدُ بِحَمْدِهِ وَالْمَلَائِكَةُ مِنْ خِيفَتِهِ وَيُرْسِلُ الصَّوَاعِقَ فَيُصِيبُ بِهَا مَن يَشَاءُ وَهُمْ يُجَادِلُونَ فِي اللَّهِ وَهُوَ شَدِيدُ الْمِحَالِ ‎﴿١٣﴾‏} صدق الله العظيم
  [ سورة الرعد ].. وكذلك صواعق في جبال من بَرَد، حتى تُصدّقوا أن الله ربّكم أرحم الراحمين.

  فقد ظلمتم أنفسكم كافّة المسلمين والناس أجمعين بعدم تصديق خليفة الله المهديّ ناصر محمد لِما يدعوكم إليه، فهل دعوتكم على مدار ستة عشر سنة إلا إلى سبيل الله وحده ليغفر ذنوبكم؟! وعلّمتكم أنّكم اذا لم تعلموا علم اليقين أنّ الله حقًّا أرحم الراحمين، فإذا لم تعرفوا عظيم صفة الرحمة في نفس الله فلا ولن تعرفوا الحقّ أبدًا لا في الدنيا ولا في الآخرة يوم يقوم الناس لرب العالمين، تصديقًا لقول الله تعالى:
  { وَمَن كَانَ فِي هَٰذِهِ أَعْمَىٰ فَهُوَ فِي الْآخِرَةِ أَعْمَىٰ وَأَضَلُّ سَبِيلًا ‎﴿٧٢﴾ } صدق الله العظيم [ سورة الإسراء ].

  { نَّحْنُ أَعْلَمُ بِمَا يَقُولُونَ ۖ وَمَا أَنتَ عَلَيْهِم بِجَبَّارٍ ۖ فَذَكِّرْ بِالْقُرْآنِ مَن يَخَافُ وَعِيدِ ‎﴿٤٥﴾‏ } [ سورة ق ].

  { تِلْكَ آيَاتُ اللَّهِ نَتْلُوهَا عَلَيْكَ بِالْحَقِّ ۖ فَبِأَيِّ حَدِيثٍ بَعْدَ اللَّهِ وَآيَاتِهِ يُؤْمِنُونَ ‎﴿٦﴾‏ وَيْلٌ لِّكُلِّ أَفَّاكٍ أَثِيمٍ ‎﴿٧﴾‏ يَسْمَعُ آيَاتِ اللَّهِ تُتْلَىٰ عَلَيْهِ ثُمَّ يُصِرُّ مُسْتَكْبِرًا كَأَن لَّمْ يَسْمَعْهَا ۖ فَبَشِّرْهُ بِعَذَابٍ أَلِيمٍ ‎﴿٨﴾‏ وَإِذَا عَلِمَ مِنْ آيَاتِنَا شَيْئًا اتَّخَذَهَا هُزُوًا ۚ أُولَٰئِكَ لَهُمْ عَذَابٌ مُّهِينٌ ‎﴿٩﴾‏ مِّن وَرَائِهِمْ جَهَنَّمُ ۖ وَلَا يُغْنِي عَنْهُم مَّا كَسَبُوا شَيْئًا وَلَا مَا اتَّخَذُوا مِن دُونِ اللَّهِ أَوْلِيَاءَ ۖ وَلَهُمْ عَذَابٌ عَظِيمٌ ‎﴿١٠﴾‏ هَٰذَا هُدًى ۖ وَالَّذِينَ كَفَرُوا بِآيَاتِ رَبِّهِمْ لَهُمْ عَذَابٌ مِّن رِّجْزٍ أَلِيمٌ ‎﴿١١﴾ } [ سورة الجاثية ].

  وإنَّ لعنة الله على الكاذبين الذين يُنكرون أنّ الشمس أدركت القمر وهم يعلمون، وما كانت آية الإدراك إلا نذيرًا بادِئ الأمر؛ نذيرًا للبشر خيرًا لمن شاء منهم أن يتقدّم أو يتأخّر فأبوا واستكبروا وأصرّوا إلا أن يكونوا مُستأخرين و مُستَكبرين عن آيات الحقّ من ربّهم وبالله مُلحدين وكأنّ الله لم يكن شيئًا مذكورًا! ومَن صدّقهم من المسلمين فهو من الملحدين بربِّ العالمين، فكيف يزعمون أنّهم سوف يسيطرون على قدر الماء المنهمِر والكِسَف الساقط على ديارهم من السماء والريح الصَرصَر العاتية وأعاصير البحر المسجور وحرب المناخ بشكلٍ عامٍّ وحرب كورونا العالميّة الذين يصدّون عنها بكذبِهم أنّها مُجرّد تحوّرات طبيعيّة كذبًا وهم يعلمون أنّهم لا يعلمون ويعلمون أنّهم لكاذبون؟! فالله أسرع مكرًا تصديقًا لقول الله تعالى:
  { وَإِذَا أَذَقْنَا النَّاسَ رَحْمَةً مِّن بَعْدِ ضَرَّاءَ مَسَّتْهُمْ إِذَا لَهُم مَّكْرٌ فِي آيَاتِنَا ۚ قُلِ اللَّهُ أَسْرَعُ مَكْرًا ۚ إِنَّ رُسُلَنَا يَكْتُبُونَ مَا تَمْكُرُونَ ‎﴿٢١﴾ } [ سورة يونس ] صدق الله العظيم.

  فاعذروني.. فلا أستطيع أن أبشّركم بخيرٍ يا معشر المُعرضين (عن اتّباع القرآن العظيم) المُلحدين والكافرين والمشركين والمسلمين الذين يزعمون أنّهم بالقرآن العظيم مؤمنون فاستكبَروا عن حكم الله بينهم فيما كانوا فيه يختلفون؛ بل يحتكمون إلى طاغوت الأمم المتّحدة، فمثل أحزاب المسلمين المُتقاتلين كمثل المُلحدين والكافرين بربِّ العالمين؛ فهم عند الله سواء.

  وما أريد أن أختم به بياني هذا هي البشرى من الله للمستكبرين عن التصديق بآيات الله وخليفته المهديّ ناصر محمد، تصديقًا لقول الله تعالى:
  { فَلَا أُقْسِمُ بِالشَّفَقِ ‎﴿١٦﴾‏ وَاللَّيْلِ وَمَا وَسَقَ ‎﴿١٧﴾‏ وَالْقَمَرِ إِذَا اتَّسَقَ ‎﴿١٨﴾‏ لَتَرْكَبُنَّ طَبَقًا عَن طَبَقٍ ‎﴿١٩﴾‏ فَمَا لَهُمْ لَا يُؤْمِنُونَ ‎﴿٢٠﴾‏ وَإِذَا قُرِئَ عَلَيْهِمُ الْقُرْآنُ لَا يَسْجُدُونَ ۩ ‎﴿٢١﴾‏ بَلِ الَّذِينَ كَفَرُوا يُكَذِّبُونَ ‎﴿٢٢﴾‏ وَاللَّهُ أَعْلَمُ بِمَا يُوعُونَ ‎﴿٢٣﴾‏ فَبَشِّرْهُم بِعَذَابٍ أَلِيمٍ ‎﴿٢٤﴾‏ إِلَّا الَّذِينَ آمَنُوا وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ لَهُمْ أَجْرٌ غَيْرُ مَمْنُونٍ ‎﴿٢٥﴾‏ } صدق الله العظيم [ سورة الانشقاق ].

  وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ لله ربِّ العالمين..
  خليفة الله على العالمين الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني.
  _________________ 2. اعلان به تمام انصار امام مهدی ناصر محمد یمانی

  مصدر المشاركة

  - 2 -
  الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني
  21 - رمضان - 1442 هـ
  03 - 05 - 2021 مـ
  ۱۳- اردیبهشت - ۱۴۰۰ه.ش.
  09:45 عصر
  ( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

  [ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
  https://bushra-islamia.com/showthread.php?p=348073

  ____________

  اعلان به تمام انصار امام مهدی ناصر محمد یمانی

  سلام و رحمت و برکات و نعیم رضوان خدا بر شما انصار پیشگام برگزیده عزیزم. روزهای پایانی ماه رمضان بر شما مبارک باد و خداوند روزه و اعمال صالحتان را بپذیرد و همواره حالتان نیک باشد و تا یوم الدین بر مسیر حق ثابت قدم باشد. عید شما مبارک. و سعید و خوشبخت کسی است که خداوند او را در مسیر توحید و پایبندی به بیان حق قرآن عظیم ثابت قدم نگاه دارد، قرآنی که همگان را به راه خداوند عزیز و حمید هدایت می‌کند. تمام سعی خود را بر انتشار بیان جدید متمرکز کنید براى کسى که دلى [بیدار] دارد، یا با حضور قلب، [به حقایق] گوش فرا دهد و شاهد باشد..
  از تعیین موعد برای عذاب‌های شدید برحذر باشید! اگر بگویید فلان روز در فلان تاریخ عذاب شدید نازل خواهد شد، بسیاری از مردم پیروی از حق آمده از نزد پروردگارشان را به تعویق می‌اندازند تا قلبشان مطمئن شود و اگر رخ داد، بعد از وقوع عذاب ایمان می‌آورند. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  {قُل لَّا أَمْلِكُ لِنَفْسِي ضَرًّا وَلَا نَفْعًا إِلَّا مَا شَاءَ اللَّهُ ۗ لِكُلِّ أُمَّةٍ أَجَلٌ ۚ إِذَا جَاءَ أَجَلُهُمْ فَلَا يَسْتَأْخِرُونَ سَاعَةً ۖ وَلَا يَسْتَقْدِمُونَ ‎﴿٤٩﴾‏ قُلْ أَرَأَيْتُمْ إِنْ أَتَاكُمْ عَذَابُهُ بَيَاتًا أَوْ نَهَارًا مَّاذَا يَسْتَعْجِلُ مِنْهُ الْمُجْرِمُونَ ‎﴿٥٠﴾‏ أَثُمَّ إِذَا مَا وَقَعَ آمَنتُم بِهِ ۚ آلْآنَ وَقَدْ كُنتُم بِهِ تَسْتَعْجِلُونَ ‎﴿٥١﴾‏ ثُمَّ قِيلَ لِلَّذِينَ ظَلَمُوا ذُوقُوا عَذَابَ الْخُلْدِ هَلْ تُجْزَوْنَ إِلَّا بِمَا كُنتُمْ تَكْسِبُونَ ‎﴿٥٢﴾‏ ۞ وَيَسْتَنبِئُونَكَ أَحَقٌّ هُوَ ۖ قُلْ إِي وَرَبِّي إِنَّهُ لَحَقٌّ ۖ وَمَا أَنتُم بِمُعْجِزِينَ ‎﴿٥٣﴾‏} صدق الله العظيم [يونس].
  {بگو: «من [حتّى] براى خودم جز آنچه خدا بخواهد، مالک زیان و سودى نیستم براى هر امّتى اجل و سرآمدى معین است که هرگاه مدّتشان فرارسد، نه لحظه‌اى تأخیر دارند و نه پیشى مى‌گیرند.» (۴۹) بگو: «آیا اندیشیده‌اید، اگر عذاب خداوند شب یا روز به سراغ شما آید [چه مى‌کنید؟]» گناهکاران چه چیزى را از او به شتاب مى‌خواهند؟ (۵۰) آیا پس از آنکه [عذاب] نازل شد، به آن ایمان مى‌آورید؟ حالا؟ درحالى‌که پیش‌تر خواستار زود آمدن عذاب بودید؟ (۵۱) سپس به ستمگران گفته شود: «عذاب همیشگى را بچشید! آیا جز به آنچه به دست آورده‌اید، کیفر داده مى‌شوید؟» (۵۲) و از تو خبر مى‌گیرند که آیا آن [وعده‌ى مجازات] حقّ است؟ بگو: «آرى! سوگند به پروردگارم که آن حتمى است، و شما نمى‌توانید [خدا را از انجام آن] عاجز کنید.» (۵۳)}
  اینها مردمی هستند که تعقل نمی‌کنند، مانند کسانی که در عصر تنزیل [قرآن عظیم] در دوران محمد رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم می‌گفتند:
  { وَإِذْ قَالُوا اللَّهُمَّ إِن كَانَ هَٰذَا هُوَ الْحَقَّ مِنْ عِندِكَ فَأَمْطِرْ عَلَيْنَا حِجَارَةً مِّنَ السَّمَاءِ أَوِ ائْتِنَا بِعَذَابٍ أَلِيمٍ ‎﴿٣٢﴾‏ وَمَا كَانَ اللَّهُ لِيُعَذِّبَهُمْ وَأَنتَ فِيهِمْ ۚ وَمَا كَانَ اللَّهُ مُعَذِّبَهُمْ وَهُمْ يَسْتَغْفِرُونَ ‎﴿٣٣﴾‏ } صدق الله العظيم [الأنفال].
  {زمانى که گفتند: «خدایا! اگر این همان حقِ‌ّ از جانب توست، پس بر ما از آسمان سنگ‌هایى ببار یا عذابى دردناک براى ما بیاور!» (۳۲) و[لى] تا تو در میان مردم هستى، خداوند بر آن نیست که آنان را عذاب کند و تا آنان استغفار مى‌کنند، خداوند عذاب کننده آنان نیست. (۳۳)}
  آیا شما را به‌سوی سخنی هدایت کنم که برایتان بهتر از این است؟ بگویید:
  « خداوندا اگر این به حق از نزد تو آمده‌است و زمان وعده حق تو در برانگیختن خلیفه موعودت فرا رسیده‌است، ما را نسبت به آنچه که قلم او می‌نویسد، بینا فرما تا با عقل و منطق در آن تدبر کنیم و ببینیم آیا عقلمان، سخنان او را می‌پذیرد و قلبمان مطمئن می‌شود؟ خداوندا اسراف در امرمان را بر ما ببخشای و در قلبمان نور فرقان حق از باطل را قرار ده و به ما توفیق پیروی از حقی که به یقین از نزد تو آمده را عطا فرما. خداوندا، ما را از مستکبرانی قرار مده که اگر راه حق پروردگارشان برایشان روشن شود، مستکبرانه از آن رومی‌گردانند، انگار که چیزی نشنیده و آن را درک نکرده‌اند، درحالی‌که نزد خود یقین کردند، ولی تکبر ورزیدند. خداوندا از تکبر نسبت به حق به تو پناه می‌بریم. ای کسی که میان انسان و قلبش حائل می‌شوی و هرکس که خداوند هدایتش فرماید، هدایت می‌شود و کسی که خداوند او را گمراه نماید، ولیّ و راهنمایی ندارد و پروردگارت به احدی ظلم نمی‌فرماید».
  با هدف تبدیل این هشتگ به ترند عربی و جهانی تمام تلاشتان را برای انتشار بیان جدید انجام دهید:
  #قارعه_حرب_كورونا_وحرب_المناخ
  ای قومی که محبوب خداهستید و محب او، کوتاهی و سستی نکنید و خسته نشوید، در جهان کسی جز شما نمانده‌است تا مردم عالم را با بصیرتی که از جانب پروردگارشان آمده‌است، یعنی بیان حق قرآن عظیم، به راه خدا دعوت کند و چه سخنی در جهان بهتر از سخنی است که شما می‌گویید؟ این دعوتی به‌سوی خداوند است تا با بصیرتی که از جانب خدا آمده‌است امت را نجات داده و این غم و اندوه را از بین ببرید. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  {وَمَنْ أَحْسَنُ قَوْلًا مِّمَّن دَعَا إِلَى اللَّهِ وَعَمِلَ صَالِحًا وَقَالَ إِنَّنِي مِنَ الْمُسْلِمِينَ ‎﴿٣٣﴾‏ وَلَا تَسْتَوِي الْحَسَنَةُ وَلَا السَّيِّئَةُ ۚ ادْفَعْ بِالَّتِي هِيَ أَحْسَنُ فَإِذَا الَّذِي بَيْنَكَ وَبَيْنَهُ عَدَاوَةٌ كَأَنَّهُ وَلِيٌّ حَمِيمٌ ‎﴿٣٤﴾‏ وَمَا يُلَقَّاهَا إِلَّا الَّذِينَ صَبَرُوا وَمَا يُلَقَّاهَا إِلَّا ذُو حَظٍّ عَظِيمٍ ‎﴿٣٥﴾} صدق الله العظيم [فصلت].
  {و کیست نکوگفتارتر از کسى که [مردم را] به‌سوى خداوند دعوت کند؟ و [خود نیز] کار شایسته کند و بگوید: من از مسلمین هستم!» (۳۳) و نیکى با بدى یکسان نیست. [بدى دیگران را] با شیوه‌اى بهتر [که نیکى است،] دور کن که [اگر چنین کنى،] آن کس که میان تو و او دشمنى است، همچون دوستى نزدیک و مهربان گردد. (۳۴) و این [خصلت و برخورد نیکو] را جز کسانى که اهل صبر و شکیبایى هستند، دریافت نمى‌کنند. و این [رفتار] را تنها کسى خواهد یافت که بهره‌ى بزرگى داشته باشد. (۳۵)}
  وسلامٌ على المُرسَلين، والحمدُ لله ربّ العالمين ..
  أخوكم خليفةُ الله وعبدُه المهدي ناصر محمد اليماني
  ======== اقتباس =========

  اقتباس المشاركة: 348108 من الموضوع: لسوف تشتد قارعةُ حرب كورونا وحرب المُناخ

  - 2 -
  الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني
  21 - رمضان - 1442 هـ
  03 - 05 - 2021 مـ
  09:45 مساءً
  ( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

  [ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
  https://bushra-islamia.com/showthread.php?p=348073
  ____________


  إعلامٌ لكافّةِ أنصارِ الإمامِ المهديّ ناصر محمد اليماني ..


  سلامُ الله عليكم ورحمةُ الله وبركاته ونعيم رضوانه أحبّتي الأنصار السابقين الأخيار، وخواتيم مباركة وتقبَّل الله صيامكم وصالح أعمالكم، فكلّ عامٍ وأنتم طيّبون وعلى الحقّ ثابتون إلى يوم الدين، ومُبارك عليكم العيد، والسّعيدُ من ثبَّته الله على كلمة التّوحيد والاعتصام بالبيان الحقّ للقرآن المجيد الهادي إلى صراط العزيز الحميد، فشدّوا الهِمَم بالتبليغ بالبيان الجديد لمن كان له قلبٌ أو ألقى السّمع وهو شهيد.

  وإيّاكم والتحديد لمواعيد العذاب الشديد، فحتى لو تقولوا اليوم الفلاني سوف يأتي العذاب الشّديد بالتّحديد في التاريخ الفلاني؛ إذًا فكثيرٌ من الناس سوف يُؤخِّرون اتِّباع الحقّ من ربّهم حتى تطمئنّ قلوبهم، فإذا ما وقع آمنوا بعد وقوع العذاب تصديقًا لقول الله تعالى: { قُل لَّا أَمْلِكُ لِنَفْسِي ضَرًّا وَلَا نَفْعًا إِلَّا مَا شَاءَ اللَّهُ ۗ لِكُلِّ أُمَّةٍ أَجَلٌ ۚ إِذَا جَاءَ أَجَلُهُمْ فَلَا يَسْتَأْخِرُونَ سَاعَةً ۖ وَلَا يَسْتَقْدِمُونَ ‎﴿٤٩﴾‏ قُلْ أَرَأَيْتُمْ إِنْ أَتَاكُمْ عَذَابُهُ بَيَاتًا أَوْ نَهَارًا مَّاذَا يَسْتَعْجِلُ مِنْهُ الْمُجْرِمُونَ ‎﴿٥٠﴾‏ أَثُمَّ إِذَا مَا وَقَعَ آمَنتُم بِهِ ۚ آلْآنَ وَقَدْ كُنتُم بِهِ تَسْتَعْجِلُونَ ‎﴿٥١﴾‏ ثُمَّ قِيلَ لِلَّذِينَ ظَلَمُوا ذُوقُوا عَذَابَ الْخُلْدِ هَلْ تُجْزَوْنَ إِلَّا بِمَا كُنتُمْ تَكْسِبُونَ ‎﴿٥٢﴾‏ ۞ وَيَسْتَنبِئُونَكَ أَحَقٌّ هُوَ ۖ قُلْ إِي وَرَبِّي إِنَّهُ لَحَقٌّ ۖ وَمَا أَنتُم بِمُعْجِزِينَ ‎﴿٥٣﴾‏ } صدق الله العظيم [يونس].

  أولئك قومٌ لا يعقلون، مثلُهُم كمثل الذين قالوا من قبل في عصر التّنزيل في عصر محمّدٍ رسول الله صلى الله عليه وآله وسلم: { وَإِذْ قَالُوا اللَّهُمَّ إِن كَانَ هَٰذَا هُوَ الْحَقَّ مِنْ عِندِكَ فَأَمْطِرْ عَلَيْنَا حِجَارَةً مِّنَ السَّمَاءِ أَوِ ائْتِنَا بِعَذَابٍ أَلِيمٍ ‎﴿٣٢﴾‏ وَمَا كَانَ اللَّهُ لِيُعَذِّبَهُمْ وَأَنتَ فِيهِمْ ۚ وَمَا كَانَ اللَّهُ مُعَذِّبَهُمْ وَهُمْ يَسْتَغْفِرُونَ ‎﴿٣٣﴾‏ } صدق الله العظيم [الأنفال].

  أفلا ندلّكم على قولٍ هو خيرٌ لكم من ذلك؟ هو أن تقولوا: "اللّهم إن كان هذا هو الحق من عندك وجاء وعدك لبعث خليفتك الموعود؛ اللّهم بصّرنا بما كتبهُ قلمهُ لنتدبّره بتدبّر العقل والمنطق لننظر هل تَقبلُ ما يقوله عقولنا وتطمئنّ إليه قلوبنا؟ اللّهم اغفر لنا إسرافنا في أمرنا، واجعل في قلوبنا نور الفرقان بين الحقّ والباطل، فمن ثمّ توزعنا أن نتّبع الحقّ من عندك اليقين، اللّهم ولا تجعلنا من المستكبرين الذين إن تبيّن لهم سبيل الحقّ من ربّهم ولّوا مستكبرين كأن لم يسْمعوها ولم يفهموها وقد استيقنتها أنفسهم فتكبَّروا، اللهمّ نُعيذ قلوبنا بك من التكبّر عن الحقّ، يا من يحولُ بين المَرءِ وقلبه، من يهدِهِ الله فهو المهتدِ ومن يضلل فلن تجد له وليًّا مُرشدًا، ولا يظلم ربُّك أحدًا".

  فإلى التّرند العربيّ والعالميّ (ما استطعتم) بالبيان الجديد الذي بعنوان الهاشتاق:
  ( #قارعه_حرب_كورونا_وحرب_المناخ )

  يا معشر قومٍ يحبهم الله ويحبونه، فلا تهِنوا ولا تستكينوا، فلم يبقَ غيركم في العالمين يدعون العالمين إلى سبيل الله على بصيرةٍ من ربّهم البيان الحقّ للقرآن العظيم، ومَن أحسن مِن قولكم قولًا في العالمين؟ هي الدعوة إلى الله على بصيرةٍ من الله لإنقاذ الأمّة وكشف الغُمّة، تصديقًا لقول الله تعالى: {وَمَنْ أَحْسَنُ قَوْلًا مِّمَّن دَعَا إِلَى اللَّهِ وَعَمِلَ صَالِحًا وَقَالَ إِنَّنِي مِنَ الْمُسْلِمِينَ ‎﴿٣٣﴾‏ وَلَا تَسْتَوِي الْحَسَنَةُ وَلَا السَّيِّئَةُ ۚ ادْفَعْ بِالَّتِي هِيَ أَحْسَنُ فَإِذَا الَّذِي بَيْنَكَ وَبَيْنَهُ عَدَاوَةٌ كَأَنَّهُ وَلِيٌّ حَمِيمٌ ‎﴿٣٤﴾‏ وَمَا يُلَقَّاهَا إِلَّا الَّذِينَ صَبَرُوا وَمَا يُلَقَّاهَا إِلَّا ذُو حَظٍّ عَظِيمٍ ‎﴿٣٥﴾} صدق الله العظيم [فصلت].

  وسلامٌ على المُرسَلين، والحمدُ لله ربّ العالمين ..
  أخوكم خليفةُ الله وعبدُه المهدي ناصر محمد اليماني.
  ______________ضوابط المشاركة

 • لا تستطيع إضافة مواضيع جديدة
 • لا تستطيع الرد على المواضيع
 • لا تستطيع إرفاق ملفات
 • لا تستطيع تعديل مشاركاتك
 •